Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Videókamerán mit jelentenek a...

Videókamerán mit jelentenek a következő kifejezések? Movie media set repair img DBF view imeges set sound disp set output settings clock/lang

Figyelt kérdés
Sajnos nem lehet magyar nyelvre átállítani, és ezekre nem jöttem rá mit jelentenek. Nem akarok fölöslegesen átállítani semmilyen menüt. Angolul meg sajnos nem beszélek és a webfordító sem tudta Köszönöm annak aki segít lefordítani.
2010. júl. 18. 13:58
 1/2 A kérdező kommentje:

Bocsánat a kérdésben lemaradtak a vesszők, pontosabban egy- egy kifejezést új sorba írtam, de a gép egybemásolta:(. Megpróbálom újból leírni hátha így jó lesz

Movie media set, repair img DBF, View images set, Sound disp set, Output settings, Clock/lang.

2010. júl. 18. 14:03
 2/2 anonim ***** válasza:

Most elkezdünk tippelni vajon elolvastad-e a használati útmutatót, utána kitaláljuk a videokamera típusát is.


movie=film

Media=ezt nem fordítom le

set=beállít

repair=javít

img=image=kép

DBF=ez valami mozaik szó, kézikönyv

view=megnéz

sound=hang

disp=display=kijelző

output=kimenet

settings=beállítások

clock/lang=óra/nyelv


Érdekes, nem tudom melyik szótárt használtad, ajánlom a szotar.sztaki.hu-t

2010. júl. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!