Valaki segítene?

Figyelt kérdés
Nagyon keresem egy játék nevét, és szinte lehetetlennek tűnik hogy megtaláljam. Nem jut sok róla eszembe, csak az hogy régen android tableten játszottam, egy iskola volt benne, és egy fiúval voltam. Olyan volt kb. mint a minecraft, roblox de nem igazán, mert nem kocka ember volt. Ha nekimentél egy másik fiúnak vagy lánynak akkor ők is neked mentek, viszont eltudtál menekülni. Az iskolába volt egy ebédlő, ahova az udvarról is belehetett menni, az udvaron volt homokozó azt hiszem, az iskolában volt még egy ilyen múzeum szerűség (?) volt egy terem ahol színpad volt, székekkel, egy nagy folyosóval. Volt könyvtár is. 1 személyes játék volt, viszont voltak más karakterek is rajtam kívűl. Kb ennyire emlékszem, nem a legtöbb de az a baj hogy már szinte azt sem tudom hogy mi volt a lényege a játéknak. Ha valaki esetleg tudja a nevét, megeszem a kalapom.

2019. nov. 14. 15:55
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!