Ezzel a laptoppal ki fogom tudni használni ezt a hangrendszert?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Alapjában véve TV-készülékemhez venném a következő hangfalat:

Logitech Z906

[link]


Viszont zenét hallgatni laptopról szoktam. Most egy régi, Creative 2.1-es hangszóróm van, ami már nagyon megérett a cserére.

Mivel nem vagyok hozzáértő, szimplán csak szeretem a jó hangzást, tudna nekem valaki segíteni abban, hogy az alábbi linken található Acer laptopom szépen fogja-e megszólaltatni a zenéket a fent linkelt Logitech hangrendszeren?

Acer Aspire E15 E5-575G-35U2

[link]


Amennyiben nem, megoldás az, ha TV-n, USB-n keresztül hallgatnék zenét (természetesen, veszteségmentes tömörítéssel)?


Köszönöm előre is!



2019. nov. 15. 17:43
 1/3 anonim válasza:
5.1-es hangrendszer nem való zenehallgatásra, nem alkalmas rá.
2019. nov. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Házimozihoz viszont jó az 5.1, noha a dialógusok csak sztereóban szoktak menni, a zenék, zajok viszont surround, ami nagyban növeli a moziélményt.

Zenét is lehet rajta hallgatni, nem mindenkit érdekel a high end, csak szóljon tűrhetően.

A rendszernek van optikai bemenete, ami ma már alap, a TV-k kimenetéhez.

A laptopon fejhallgatókimenet van, ami korlátozott minőségű, rosszabb esetben zajokat is tartalmazhat.

HDMI-kimenete van, amiről egy extractor tudná levenni a digitális hangot esetleg (amikor nincs bekapcsolva a TV), vagy inkább kellene egy USB-hangeszköz.

2019. nov. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


#1 Azt tudom, hogy az 5.1 nem alkalmas zenehallgatásra, de 4.1-gyel és 2.1-gyel is lehet használni a hangrendszert. Néztem/olvastam róla teszteket, azt mondják mindenhol, teljesen jó úgy a zene, és nem csak a botfülűeknek. :)

2019. nov. 15. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!