Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szerintetek érdemes foglalkozn...

Lacc801 kérdése:

Szerintetek érdemes foglalkozni egy fx 9590 egy Gigabyte GA-990FXA-UD lappal ás 16 gb rammal mind ez 50000 forint jelenleg egy fx 6100 nyúzok de szegényke már elég gyenge. Amúgy a far cry szériákra használnám meg max csgo ra?

Figyelt kérdés

2019. nov. 17. 19:01
 1/5 szántóvető ***** válasza:
hozna javulást mert magonként erősebb amit kinéztél.de a cpu hűtőt is beleszámolhattad volna,hacsak nem valami extrém hűtésed van jelenleg.és 50 rugó elég sok egy idejétmúlt rendszerre.szerintem gyűjts pénzt és válts ryzenre jövőre.gondolom nem a cs-hez kevés a proci.
2019. nov. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Valójàban van a jelenlegi gépekhez egy cooler master víz hűtés amit àt tennék rà . Igazàból van egy 750 w Chieftec tàp szerintem az is jó lenne hozzà. Most azért vacilàlolk nagyon mert akkor kell vennem lapot meg ramot meg procit. Most ahogy nézegettem ez a 3 dolog alsó hangon egy 100 és akkor még nincs hozzá rendes hűtő. Mert az FX re van a jelenlegi vízhűtésem. És azért gondoltam mert igazàból az FX széria csúcsa . Annyira szar csak nem lehet.
2019. nov. 17. 20:00
 3/5 szántóvető ***** válasza:
ryzen 5 2600+b450 lap=58e.a ramot meg lehet oldani használtan,mégha csak 8 gigát veszel is.én ezt tenném a helyedben.no mindegy,majd alszol rá párat.milyen karid van?
2019. nov. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jahh lehet igazad van :) amúgy 2db geforce gtx 960 tehàt valami sli tàmogató lap kellene.
2019. nov. 17. 23:48
 5/5 szántóvető ***** válasza:
hú..az olyan lap drága.asszem csak x370,470,570 jöhet szóba.de én inkább túladnék a karikon amíg érnek valamit.egy rx 570 is tud annyit mint a tieid sli-ben.
2019. nov. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!