Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Plex szerver LG tévén megakad,...

Plex szerver LG tévén megakad, nem játssza le a filmeket, mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

Semmit nem állítottam el, nem változtattam semmit. Azokat a filmeket, melyeket eddig probléma mentesen lejátszott, most mind megakad és nem játssza le. :-o :-( Bejön egy képkocka a filmből, majd a három pötty (várakozási jel) látható, fél perc múlva kiírja "hiba, a film nem indult el elég gyorsan".

Ezután próbáltam átállítani a megjelenítési minőséget felbontást kisebbre, de az sem segített. Frissítettem a számítógépen a plex programot, semmi változás. A tévén újra telepítettem a plex app-ot, de az sem segített. :-( Még a tűzfalat is kikapcsoltam a számítógépen, az összes futó alkalmazást, hátha túl terheli a gépet, de továbbra sem megy. :-(



2019. nov. 18. 12:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Hálózati problémának tűnik, azzal minden rendben van a szerver és a tévé között?
2019. nov. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szerintem igen. A tévén minden egyéb internetes dolog működik (Netflix, Youtube, stb). A számítógépen LAN-on, mobilokon wifin is minden problémamentes.
2019. nov. 22. 01:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!