Xbox One S konzolban hogy állitasam be ezzeket a funkciókat kedvem szerint?

Figyelt kérdés

Egyik ami nem tetszik hogy ugye a képernyő felsőjobb sarkában ott jelzi az joystick aku szintjét és mellete otta idő de ha mongyuk délután 1 van akkor így jelzi hogy 1:00 és nem 13:00 , na ezt hogy tudom állitani ?

És a másik ha nem játszók vagy is a controllert nem használóm akkor kb 10 perc után alvó módba megy és sőtétedik a kép vagy ha letöltők játékot és közbe addig se vagyok aktiv a gépnél akkor ís 10 perc után elsőtetedik a kép és feloldani a Y jelzi , de ezt is hogy tudom szabályozni vagy kikapcsolni ezt a funkciótt hogy ne mennyen alvó modban 10 perc után ?

És a teljes menüt nem lehet át magyarosítani ?

Igaz van a store menünél vagy a game passz menünél magyar szőveg de ha mongyuk rá megyek egy adót játékra vagy a beállításokra azonbelűl az almenükre akkor magyarul írja a infokat ?

Vagy ez sisem lesz így ?


2019. nov. 20. 14:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha jól emlékszem az óra régiófüggő, vagyis a beállításoknál attól függ mit adsz meg lakóhelynek, de fejből nem tudom a menüpontokat.

Az "alvó mód" szerintem nem az amire te gondolsz. Ha elsötétedik a kép meg feldobja az Yos menüt az a képernyőkímélő, hogy ne égjen bele az állókép a TV képernyőjébe. Ezt nem lehet állítani, ha nem vagy előtte akkor nem mindegy mit megy rajta?

A konkrét alvó mód az az, hogy alapesetben kb 1 óra inaktivitás után kikapcsolja a konzolt a gép. Ezt valahol itt [link] lehet változtatni vagy kikapcsolni. Attól függően, hogy a gép instant onban van vagy energy savingban, vagy csak alvóba megy (io) vagy teljesen lekapcsol (es).

A menü a store kivételével sajnos angol és szinte biztos, hogy nem lesz magyarítva már.

2019. nov. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor az óra formátumot nem tudom állítani ? Szinte minden menüpontot már meg néztem a beáĺításoknál de sehol enm találóm , még videot sem találtam ezzel mapcsolatban a youtubon amim sokszor segít , xbox 360 komzolom is van ott jelzi rendesen az időt és ott is ugyanaz a időzóna belgrad-budapest valami ioyesmi , de állíthatók mást is akkor érdekes modon ott 13:00 vagyis délután egy de ha az itthonira állítom akkor adélután 1 et 1:00 nak írja
2019. nov. 22. 18:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Az óra formátum előre beállított a régió alapján. Ha Magyarországnak az van akkor sajnos nincs más ötletem.
2019. nov. 23. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Megtaláltam a menüt a képernyő kímélőhöz. Nemrég átrendezték egy frissítéssel. Szóval System > Settings > Idle options >

Show me things when idle - Ettől jelennek meg az Yos dolgok

Dim Screen after 2-60 minutes - ezután az idő után sötétül be a kép

2019. nov. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!