Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogy lehet összekötni egy 2...

Hogy lehet összekötni egy 2 csatornás keveröpultot virtual dj-vel?

Figyelt kérdés
Lehet h nagyon gyengén kezdöül hangzik a kérdés de nincs kitöl tanulnom, virtual dj-t is egyedl tapasztaltam kii és motmár jopár pozitiv visszajelzést kaptam h nagyon jol nyomom virtual dj-vel.. nomost vettem egy BEHRINGER DBE VMX100 2 csatornás keveröpultot vagyis megrendeltem... és ha megjön hogy tudom majd kompatibilizálni :D? köszi
2010. júl. 18. 21:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ezt át kellett volna gondolni. Ha gyüjtöttél volna még hozzá vehettél volna egy MIDI kontrollert, amivel mindez sokkal egyszerűbben megvalósítható és kényelmesebb is. Ami hirtelen eszembe jutott, hogy kell hozzá egy olyan hangkártya, amire be tudod állítani, hogy két külön kimenetre két külön zenét toljon ki. Akkor az bemegy a keverőbe... onnan a fülesbe. de ezzel még semmi sem történt ugyanis ha rögzíteni is akarod a művedet az vissza kell küldeni a gépbe. Előbb gondolkodj, hogy megvalósítható-e aztán cselekedj.
2010. júl. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

hmm :/ igazad van.

és szerinted igy nemlehetne megoldanii ? [link]

2010. júl. 18. 21:39
 3/6 anonim ***** válasza:
hát... ahogy látom nem... A laptop-ból csak egy kimenet van... azt hiába osztod el két felé maximum két csatin fog szólni ugyan az... Ami megoldás lehet, hogy veszel egy hangkártyát... Fórumon azt írják megvalósítható duál hangkarival, Surround hangkarival vagy kettő hangkarival. Akkora gond végül is nincs, csak szerezned kell egy olyan hangkártyát, ami alkalmas lehet erre.
2010. júl. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

értem.köszönöm azért.Tudnál ajánlani laptopba konkrét hangkarit akkor?

egyébként ha nem rendeltem volna meg hogy tudtam volna megoldani mert egyik haverom is akar pultot vdj-hez és ő nemakar majd ennyit baszsakszani vele mint amennyit én fogok .

2010. júl. 19. 11:28
 5/6 anonim ***** válasza:
Hangkártyát sajnos nem tudok ajánlani, de ha írsz a Zaj.hu vagy a hs-online.com supportjának, akkor szerintem szívesen válaszolnak és javasolnak megoldást. Ha nem jönne be, akkor musiceditor.hu fórumon is tudnak segíteni. Elvileg, ha 8 napon belül jelzed, hogy mégsem tartasz igényt a készülékre, akkor vissza kéne venniük és ki kellene fizetniük az árát. Ha még nem bontottad ki, akkor végképp. Amit javasolnék a haverodnak az a "Reloop Digital Jockey 2 Controller Edition" cuccos... ahogy elnézem minden van rajta, amire szükséged lehet még élőben játszáshoz is... Zaj.hu-n 70k szerintem annyit lazán megér :)
2010. júl. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Várj csak... aaaa Focusrite Saffire6 USB a hs-online.com-on 50k... ezzel megvalósítható lenne. Elvileg. Illetve a Mixvibes DVS UMIX 44-el elvileg szintén kivitelezhető.. 26k.
2010. júl. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!