Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Laptopomon windows 7 telepítés...

Laptopomon windows 7 telepítése közben hibát dob ki! Hogyan lehetne ezt megoldani? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Laptopom mai nap folyamán elromlott...kikapcsoltam,utána bekapcsolás közben megjelenik a laptopom márka neve,de nem tölti be a windowst...gondoltam újrateszem a win7-et!Először megpróbáltam a telepítő CD-vel javítani a hibát,de nem észlelte a problémát...Utána gondoltam,akkor nincs más leformázom a C meghajtómat,és elkezdem telepíteni...szépen kicsomagolja a fájlok,csinálja a dolgát,de mikor a frissítésekhez ér,ez a 4. menüpont,akkor ezt a hibát dobja ki: "A Windows nem tudta beállítani az offline területi beállítások információit.Hibakód: 0x80800000"

Most mit tudok ezzel kezdeni?

Le kéne formáznom a D meghajtóm is,vagy mit kéne tennem?

Sajnos a D meghajtón fontos információk vannak,és nem mentettem le pendrive-ra,meg sehova,persze ha muszáj,ha az a megoldás akkor leformázom...

Kérlek minél előbb segítsetek,fontos nagyon!

Köszi előre is


2010. júl. 18. 21:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kellett volna az előző windowst sem törölni. Nem mindenre az a megoldás hogy egyből formázzuk. Szóval ne formázd le az épen maradt D: meghajtót. A másiknak már mindegy. Én valami Bios hibára gyanakszom.
2010. júl. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
próbáld meg nem win7-tel, vagy készíts el új partíciót a rendszernek... talán.
2010. júl. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat...

az új partíciót,hogy tudom megcsinálni?

ennyire nem értek hozzá sajnos,hívnom kéne szerelőt?

Csak az baj,hogy az meg lehet 1hét mire ráér,aztán nekem meg kéne a laptop...:(

2010. júl. 18. 22:35
 4/4 A kérdező kommentje:
megtaláltam ezt a partíciós dolgot,köszönöm szépen bevált..:) 1000 hála
2010. júl. 18. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!