Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A régi pendrive nem működik...

Pozsaf72 kérdése:

A régi pendrive nem működik az új beltéri egységgel. Miért?

Figyelt kérdés
Az új beltéri egység (Strong srt8209) nem játsza le a pendrivon lévő videokat, felvételeket, amiket még a régi beltéri egységgel vettem fel a pendrivra illetve internetről töltöttem le az adathordozóra. Felismeri az USB-eszközt, meg is mutatja a filmek címeit, de nem játszik le semmit. A fájlok mp4, avi és . Mkv kiterjesztésűek. Lehet nem ismeri fel ezeket? Mi a megoldás? (Formázni nem akarom a pendrivot! ) Mit tegyek?

2019. nov. 23. 02:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem is fogja, valószínűleg titkosítottak, ezáltal csak és kizárólag azzal az eszközzel tudod lejátszani, amelyikkel felvetted a jogvédelem miatt.
2019. nov. 23. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ugyanez van, ha egy mai (okos)TV-vel rögzítesz, csak azzal tudod visszajátszani.
2019. nov. 23. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
14%

"Formázni nem akarom a pendrivot!"

Mi az a pendrive?

Pendrive-ot a helyes ragozás.

Ne kiabálj!

Kijelentő mondat végére pontot írunk.

2019. nov. 23. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

"Formázni nem akarom a pendrivot!"

Mi az a pendriv?

(Így akartam, csak már engem is megzavartál.)

2019. nov. 23. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Akkor nem értetted a kérdést. Semmit nem játszik le az USB-adathordozóról,még azokat az mp4-es fájlokat sem, amiket eredetileg a számítógépről másoltam ki rá. Azok biztos nem titkosítottak...
2019. nov. 23. 06:33
 6/10 A kérdező kommentje:
Vagy másképpen kérdezem: nincs két egyforma beltéri egység (ez az ingyenes, Mindig Tv-s) ??? Tehát, ha kihúzom az egyikből a Pendriv-ot és bedugom a másikba miért nem játsza le azt, ami rajta van? Nem lehet, hogy szoftverfrissítés kéne neki?
2019. nov. 23. 06:37
 7/10 anonim ***** válasza:
54%
Me foglalkozz vele.
2019. nov. 23. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"nincs két egyforma beltéri egység (ez az ingyenes, Mindig Tv-s)"

Titkosítás szempontjából nincs, mert a titkosítás kulcsa a egyedi azonosítóhoz kötődik.

Mondok egy példát: Panasonic plazma TV-khez (is) van olyan szervizutasítás, hogy alaplapcsere esetén hogyan kell átvinni ezt a kódot, hogy a tulajdonos a régi felvételeit használni tudja.

(Ebből is látszik, egy korrekt cég nem engedheti meg magának, hogy szétszívassa a vevőit.)

Esetünkben persze mindennek ellentmond:

"még azokat az mp4-es fájlokat sem, amiket eredetileg a számítógépről másoltam ki rá. Azok biztos nem titkosítottak..."

Konkrétan mit csinál, mi a hibajelenség?

2019. nov. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A beltéri papírja nem igen ír le semmit erről sajna:


[link]


Kapsz-e hibaüzenetet amikor próbálod lejátszani, ha igen akkor mit?

2019. nov. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"HEVC (H265)AVC/H.264HP@L4.1, MPEG-4 ASP támogatva"


ezek szerint sok videónak mennie kellene. Az AVI lehet hogy felejtős, túl régi konténer...

2019. nov. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!