Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox 360ra több játék is 6-7...

Xbox 360ra több játék is 6-7 giga körül van. Ha letöltöm, hogy tudom kiírni? 2 DVDvel működik?

Figyelt kérdés
-
2010. júl. 19. 01:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Kezdjük ott, hogy nem töltheted le, nem írhatod ki, mert a törvény tiltja.

Ha megtehetnéd, akkor úgy tehetnéd meg, hogy vennél dupladvd-t és egy direkt ehhez írt progival szépen lassan kiírnád.

Az pedig más kérdés, hogy a másolt játékok kb. 2 hétig működnek a boxon, utána meg kiírja, hogy szutykos a lemez, pucold meg és nem enged vele többet játszani.

2010. júl. 19. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség amit az első írt....nekem van 15 játékom,abból 12 másolt és már vagy 3 éve megvannak.És még most is f*szán fut...Am lehet olyan dvdt venni ami 8 gigás.Arra ki lehet írni egy jobb progival. (igaz,ez a fajta dvd nem tartozik az olcsók közé,de ha azt veszed,még mindíg olcsóbb mint egy x360 játék :)
2010. júl. 19. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Fingkirály ***** válasza:
a törött cucc tényleg "olcsóbb", csak hát elb*sztad vele az xboxliveot, multiplayert, mindent. Csúnyán hangzik, de multi/live nélkül a box marha hamar unalmassá válik...
2010. júl. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

és ki nem szarja le a live-ot?

én pl csak azért vettem xboxot hogy ne kelljen 200ezer ft-ért gépet venni hanem vettem 60ezerért xboxot azt ugyanazokkal játszok max grafikán akadás nélkül

2011. jún. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
engem sem érdekel a live... sosem játszottam még online játékkal nem is fogok... mi jó van abban pl.: GTA 4 Multi hogy szaladgáltok a városban és egymást ölitek... na ez aztán krva sok izgalom, inkább küldiket csinálok... tökéletes a box live nélkül is...
2011. júl. 13. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ember válogatja.

Nekem volt flashelt xboxom is, jelenleg pedig egy gyári állapotú van.

Én is azért vettem ahogy korábban írták, hogy ne kelljen sok pénzt költenem egy gamer pc-re és sokáig vigyen mindent.


Csak aztán beleuntam, hogy ha kijön egy új játék egyből kipróbáltam, a régebbit nem játszottam végig s máris jött az újabb. A végén rengeteg játékom volt aminek a felét sem játszottam végig és így meguntam.

Azt is nehezteltem, hogy írogatnom kell a játékokat, még ahhoz is, hogy kipróbáljam őket.


Gyári állapotú xboxra váltottam és Live-ozok.

Nekem ez sokkal jobban bejön, még ha lényegesen kevesebb játékom is van, mint a flasheltnél az offline.

Szerintem sokkal jobb, sokkal élvezetesebb, főleg ha vannak barátaid is és party-ban tudtok online játszani és közben beszélni is egymással.

Versengetek egymással kinek van több G-je.


Egyébként, hogy a kérdésre is válaszoljak:

Veszel kétrétegű dvd-t és simán kiírod egy clonecd-vel, vagy imageburn-el.

Minőségre a Verbatim lemezeket ajánlják xboxhoz, de szerintem drága. Én anno sima kétrétegű maxell dvd-re írtam, annyitól nem lesz baja az olvasófejnek, hogy egyszer feldashboardolom utánna pedig indításhoz bepörgetem.

2011. okt. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!