Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan lehet egy a szolgáltató...

Hogyan lehet egy a szolgáltató által letiltott DIGI beltéri egységgel és szintén letiltott kártyával ismét műsort nézni?

Figyelt kérdés
A készülék típusa: HSS-1165Na
2010. júl. 19. 08:44
 1/4 anonim válasza:

ezért börtönbe dugnak ha kiderül emlékszem még régen volt egy tizenéves srác aki bekötötte magához a upc netét a szolgáltatónak meg persze feltűnt h hoppá vhol hatalmas mennyiségű adat úszik el kizárásos alapon meg rájöttek h ki volt az


meg a másik h ehhez az ő készülékeikre van szükséged otthon magadtól 2 csavarhúzóval nemfogod tuni megoldani

2010. júl. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Egy ismimnek kellett volna, nem nekem, ezért vállaltam fel bátran :)

Gondoltam, hogy házi barkácsolással nehéz vagy nem lehet megoldani, de én nem tudtam neki ötletet adni. Ezért kérdezem itt.

2010. júl. 19. 09:38
 3/4 anonim ***** válasza:

házi barkácsolással mikroprocesszoros rendszereket módosítani... XD


a készülék fizikai címét tiltották le, és a kártyának az azonosítóját. Még ha diplomás műszerész lennél is, akkor sem tudnád feltörni, mert komoly eszközök és programozói tudás kell ahhoz, hogy kiolvashasd az eeprom tartalmát, és visszafejtsd, majd megértsd milyen algoritmussal működik.

2010. júl. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Komolyan gondoltad, hogy valaki ide fogja írni megoldást?

Ez igen nagy naivitásra vail, már elnézést a megjegyzésért.

Egyébként a kártya tartalma sem olvasható ki.. védett.

Az algoritmusról nem is beszélve..

2010. júl. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!