The Witcher 3-róla mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Olyantól kérdezném, aki már játszott vele.One X-re, és 4K tv-re venném.A 2 nagyon tetszik, kíváncsi vagyok van-e legalább olyan jó a 3 is?

2019. nov. 26. 20:49
 1/7 anonim válasza:
100%
Szerintem a valaha volt legjobb játék, és ezt mondom úgy, hogy nagyon sok goty játékkal játszottam, de számomra ez a játék vitte a prímet. Érdemes egyébként a 2 kiegészítővel együtt beszerezni, akciókor lemegy az ára 15 euróra, és a játék is elbír bőven egy 150+ órás végigjátszást ;)
2019. nov. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Gugu Gabor ***** válasza:
Pc n játszottam, nqgyon magasra tette a lécet akcio rpg terén. Egyik legjobb játék amivel játszottam az utóbbi években
2019. nov. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A harmadik rész nagyon más mint a második. Az egyik legjobb RPGk egyike ami valaha készült, simán bele lehet tenni 200+ órát, főleg ha a kiegészítők is megvannak.

A játéknak Xboxon van magyar felirata (egész jó, alig van benne gyenge rész) és Xbox One Xre a 4K változatát telepíti a rendszer. Érdemes lehet tudni, hogy két változat jelent meg a gépre. Az alap The Witcher 3hoz rengeteg ingyenes és két fizetős kiegészítő tölthető le, a Hearts of Stone és a Blood and Wine. Mindkettő bőven megéri az árát. A másik változat a The Witcher 3 - Game of the Year Edition, ebben az összes kiegészítő alapból benne van. Azért érdemes tudni a különbséget, hogy egyrészt nehogy megvedd feleslegesen a kiegészítőket ha a GOTY van meg, másrészt a két változat között nincsen átjárás. Vagyis két teljesen külön játéknak számítanak. Tehát nem lehet mentést vagy dolgokat átvinni egyikből a másikba.


A The Witcher 3 egyfajta lezárása a sorozatnak ami nagyon épít az első és második rész eseményeire. Így ha egyikkel nem játszottál (az első elég esélyes hiszen az még nem volt túl felhasználóbarát és konzolra sem jött ki) jó pár helyen majd csak kapkodod a fejedet, hogy most ez kicsoda micsoda és miről beszél, de a játék teljesen élvezhető úgy is.

2019. nov. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Életem legjobb játéka a witcher 3.Hosszúsága ellenére már 3x is kijátszottam minden kiegészítőjével együtt.Még így is találok új dolgokat benne pedig eddig is rendesen végigjártam.

Játszottam a többi résszel is,olvastam a könyveket is,sok játékkal játszottam már...de a witcher 3 a legjobb.


Kár lenne kihagyni.

2019. dec. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 eszes0613 ***** válasza:
Szerintem is jó, de erősen túlértékelt. 2020-ban kezdem el(game of the year edition, ps4 prón) nem is toltam mást amíg a végére nem èrtem, de rég láttam enyi bug-ot(úgy, hogy állandó netkapcsolat van a gépen, tehát NEM a frissítések hiánya) értelmezhetetlen jelölést(nem ott volt az adott dolog ahol jelölte a térkép - ès nem, nem arról van szó hogy nem figyeltem a lent/fent jelzésre-hanem kb. 2 - 3 mèterre random írányba. Egyébként Commodore +4 el kezdtem a "gamerkarrierem" mielőtt bárki azzal vádolnak, hogy nagyok az elvárásaim...
2020. júl. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

eszes0613


Négyes vagyok. Mint írtam többször is kijátszottam. Egyszer sem találkoztam az általad leírt dolgokkal. Bug ha vsn max 1-2 és minden ott volt ahol jelölte.

2020. júl. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én Xboxon játszottam, nem emlékszem egy bugra sem.
2020. júl. 15. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!