Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » UPC távirányító mennyibe...

UPC távirányító mennyibe kerül, ha megrongálódott?

Figyelt kérdés
Nem szándékozunk lemondani a szolgáltatást de... Megrágta a macska és most ráparáztam, hogy majd egyszer rengeteg pénzbe fog kerülni. Valaki tudja esetleg, hogy mennyi az a rengeteg? :\ Nem találtam erről az UPC oldalán semmit.
2019. nov. 30. 21:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha jófej ügyintézőt fogsz ki, ingyen is cserélhetik.

Ingyen cserélik azokat is, amit szétnyomkodtak az emberek.

Legjobb, ha beviszed a legközelebbi ügyfélszolgálatra, egy macska még talán belefér.

Ha kutya lett volna az elkövető (nagykutya), akkor talán kevésbé számíthatnál kegyelemre.

2019. nov. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Illetve valószínűleg félreértettem: a tiéd még működik. Akkor nem vészes szerintem, de ha van nehezen működő gombja, akkor is beviheted cseréltetni.
2019. nov. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Minden működik rajta szerencsére, az elejét (ahol nincsenek nyomógombok) rágta " csak"meg elég rendesen. Igaz, már 5 éve megvan a távirányító és a macska is, csoda, hogy még csak most talált rá... Köszi a választ, remélem, nem lesz majd gáz.
2019. nov. 30. 21:47
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehetőség van a távirányító ingyenes cseréjére bármelyik ügyfélszolgálati irodánkban. (Kérjük, vigye magával hibás távirányítót.)
2019. dec. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!