Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Tegnap vettem egy Skullcandy...

Tegnap vettem egy Skullcandy riff wireless fejhallgatót, aminek csak az egyik felén szól a basszus, hogy lehet megkalibrálni hogy működjön?

Figyelt kérdés
Sajnos ebben az esetben a garanciával nem érek semmit mert belevan írva hogy erre a féloldalas működésre nem vonatkozik a garancia. Mit tegyek hogy meg javuljon? Vigyem el szerelőhöz? Válaszokat előre is köszönöm.

#fejhallgató #Skullcandy #basszus #Féloldalas működés
2019. dec. 1. 11:23
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Véletlenül nem azért védekeznek, mert ez nem is hiba, hanem a forrás BT problémája?

Hogyan lehetne azt megoldani, hogy ne nekem kelljen megkeresni és elolvassam az eredeti (lehetőleg angol) verziót?

Tehát nem azt amit te pontatlanul átadsz, hanem az eredeti megfogalmazást.

2019. dec. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!