Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ha kórházban szeretnék interne...

Ha kórházban szeretnék internetezni a laptopommal és nincs okos telefonom akkor hogy tudok internethez jutni?

Figyelt kérdés
Vannak ezek a routerek de nem értek hozzá, hogy hogy kell, mit kell vennem?

2019. dec. 3. 21:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

A router sem ad netet, csak megoszt.

Ha UPC-s vagy, aktiválhatod az UPC Wi-Free szolgáltatást, ami az ország összes UPC routere környékén egy minimális sávszélességű netet (talám 5 Mbps) biztosít neked, de ehhez az is kell, hogy a kórterem közelében legyenek ilyen előfizetők, mondjuk az utca másik oldalán.

A másik: veszel egy mobil routert, amibe SIM--kártyát kell venni, és veszel hozzá valami nagy adatforgalom tartalmú előfizetést, és akkor ezzel netezhetsz odabentről.

2019. dec. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
20-as vagyok az azt hiszem telenor. Az internetet apukámnak szeretném megvenni, hogy tudjon internetezni a kórházban . A telenornál tudok csak venni ilyet?
2019. dec. 3. 21:51
 3/13 anonim ***** válasza:

Nem csak a telenornál, de van ott is:

[link]

Plusz természetesen valamilyen díjcsomagot, ami a netet adja. Ez lehet telenoros, de más is.

Itt egy például:

[link]

2019. dec. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

ilyen mobilnetes wifi rúter kell az öregnek!


[link]


mindegyik szolgáltatónál lehet ilyeneket kapni.

Olyan kártyát olyan síjcsomaggal raksz bele amilyent akarsz.


Lehet akár feltöltőst is, aztán amikor már nincs rá szükség lemondjátok.

2019. dec. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

van olcsóbb is

[link]

2019. dec. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
35%

csak arra kell figyelni ha a szomszéd ágyon 2-eskének lilul a feje és düllednek a szemei, akkor a router valszeg zavarja a pacemakerét.


Gyorsan kikapcs és alvás szinlelés! :DDDDD

2019. dec. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha csak egy gépre szeretnél netet, akkor semmi szükség routerre, vehetsz egy usb-s modemet is.
2019. dec. 4. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

jaj nagyon rendesek vagytok köszönöm a sok hasznos infót.

ma utánajárok ennek.

igen egy gépre kell.

a szomszédjának van ilyen huawei routere de interneten mindenhol azt írták, hogy nem rendelhető.

amúgy erre az olcsóbb routerre is azt írják amit belinkelt valamelyikőtök hogy nem rendelhető.

Vagy ezzel ne foglalkozzak és csak neten nem rendelhető, de a boltban kapható? Na mindegy ma utánanézek.

Esetleg azt meg tudnátok mondani, hogy hova érdemes mennem a telefonos boltokat kivéve mint telenor, telecom stb...?

ilyen pl hogy media markt? lehet hülyeség ne haragudjatok de én nagyon nem értenek az ilyenekhez:D

amúgy pécsi vagyok, szóval van itt szerintem pár lehetőség.

Előre is köszi.

Ilyen usb sticket is kerestem amit utolsó írsz, de arra is neten azt írta hogy nem rendelhető.

ezért kértem segítséget mert nem lrtem miért nem rendelhető semmi a neten.

Minden nem fogyhatott el..:S

2019. dec. 4. 06:25
 9/13 anonim ***** válasza:
2019. dec. 4. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"hova érdemes mennem a telefonos boltokat kivéve"

Pedig be kell menni, mert előfizetés nélkül nem fog menni egy ilyen eszköz.

Az edigitalnak van boltja a konzum mellett a Rákóczin. De van ott egy másik telefonos üzlet is ha jól emlékszem

Van az Árkádban is - Forrás GSM.

A Pálázban is van valami.

A Ferencesek utcájában is (ha a Kórháztér felé megyünk jobb oldalon) volt egy mobilos bolt - bár arra rég jártam.


Az USB-s mobil stick mondjuk tényleg jobb megoldás lehet, mindenképpen olcsóbb


Amúgy miyen telefonja van az öregnek? Nem lehet róla internetet megosztani a számítógépre? Mert akkor nem ie kellene komoly invesztíció, csak egy kábel amivel összekötitek a gépet.

Meg az előfizetésen kell módosíttatni.

Mondd el a telenornál, hogy mi van, ideiglenesen szükség van mobilnetre, biztos tudnak valami ajánlani.

2019. dec. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!