E-liquidet Budapesten hol lehet kapni?

Figyelt kérdés

Szeretnek venni e liquidet (most először jó pár éve) egy nagyobb vapebe. Az lenne az egyik kérdésem, hogy ezt hol tehetem meg.


A másik, az az hogy láttam hogy elég sok aroma van, amiből az emberek ki keverik a saját löttyüket. Ez elkerülhető? És ti milyen liquidet ajánljanátok egy 0.4 ohmos porladztóhoz?



2019. dec. 7. 23:09
 1/2 anonim válasza:
Bármelyik dohányboltban kapsz liquidet, keveréshez alapfolyadék kell, desztillált víz, és aroma. Olvass utána mielőtt nekiállnál kotyvasztgatni :)
2019. dec. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

"keveréshez alapfolyadék kell, desztillált víz, és aroma"


Az alaplé, mint fogalom már tartalmazza a desztillált vizet, ami max 0.5, 1% arányban van jelen benne.


Egyik legajánlottabb vape shop itthon a vape42, nekik van a legtágabb választékuk, brutál gyorsak, értenek a dolgokhoz.

Előre kevert liquid-et, azaz "Shortfill"-t többnyire csak dohányboltban szabad forgalmazni, de kitudja még mi lesz ebből, ahogy elkezdték ba**tatni ezt az egész témát...

Van pár kivétel, itt van pár:

[link]


Van a úgynevezett Shake And Vape (S&V) kategória, amit flaskával (általában 60-120ml) együtt kapsz, benne az aromával, ezt szimplán nyakig kell önteni alaplével, illetve tetszés szerint nikotint hozzáadni.

Véleményem szerint jobban megéri mint a shortfill, árban sokkal jobban kijössz vele, és olyan sokat sem kell vele bajlódni, mintha méricskézni kellene az aromákkal. Persze nekem az utóbbi sem gond, mert legtöbb finom ízt keveréssel lehet elérni, mert más formában nem elérhető.

2019. dec. 8. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!