LED TV vásárlás 55"-ban?

Figyelt kérdés

3féle tv-t néztem!Erre lennék kiváncsi hogy ezek közül melyik amelyik normálisabb?!Elsősorban filmezni lenne,később lehet konzol is kerül rá!


- 55" Hyundai ULV 55TS292 SMART TV

- SHARP LC-55UI7252E Smart LED TV

- Toshiba 55U2963DG UHD SMART LED TV



2019. dec. 8. 21:36
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Gyűjts még hozzá és vagy Samsungot vagy Sonyt vegyél. A többi ipari hulladék, köztük sajnos már az LG is.
2019. dec. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Mire fel alapozod ezt a véleményt?Miben nem jók ezek a tv-k?

Egyébként talán még ez is jó lehet : Hitachi 50HK5000

2019. dec. 8. 21:52
 3/9 anonim ***** válasza:
A bátyámnak van egy vállalkozása, ahol többek között tévék szerelésével is foglalkozik. A legtöbb márkájú tv olcsó, rövid élettartamú, alig javítható alkatrészekből áll. A két említett márka se kiváló minőségű, de a többit verik.
2019. dec. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Jó hát köszi!
2019. dec. 8. 22:21
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen Samsung vagy Sony szerintem is. Nekünk egy Samsung meg egy LG is van. Nekem mondjuk már lassan 5 éve megy az LG bár igaz szinte csak konzolhoz. A Samsung már lehet hogy 7 éves. 1-szer lett javítva mert kiégett benne valami, de a szerelő ismerősöm kicserélte és azóta is tökéletes.
2019. dec. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A régebbi LG tévékkel semmi baj, az utóbbi években kezd nagyon romlani a minősége.
2019. dec. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Morzsi007 ***** válasza:
Annyit hozzátennék az ipari hulladékhoz, mármint az LG-hez, hogy jelenleg az egyetlen a piacon, aki képes OLED paneleket gyártani, senki más nem!!! A Samsung QLED-he csak parasztvakítás, köze nincs az OLED technológiához. Akinek még van OLED Tv-je talán a Sonynak, az is az LG-től veszi a panelt.
2019. dec. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az lehet, de az LCD tévék terén nagyot romlott az LG minősége. Lehet pont azért, mert minden erőforrásukat az OLED tévék fejlesztésére használták fel. De mindenki vegye azt amit jónak tart, én csak arról tudok nyilatkozni, amit a hátlap levétele után látunk.
2019. dec. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Morzsi007 ***** válasza:
Volt anno samsung plasma a családban. 2 év garancia lejárta után elkezdte, hogy néha elment a kép, aztán a hang is. 3 évet nem bírt ki, a javítás a tv árának a felébe került volna. A mi LG plasma tv-nk, még a mai napig üzemel, van mellette egy kisebb LG LCD, ami megint csak problémás. Szóval mindegyikkel lehetnek gondok. Szerintem a Sony sokkal drágább, mint ezek ketten, talán az LG a legolcsóbb. De ahogy írta az előttem lévő, mindenki olyat vesz, amilyet szeretne, meg enged a pénztárcája. Én egyébként projektoron nézek filmet, hozzám az áll legközelebb. Teljesen más élményt nyújt, mindegy milyen TV-ről beszélünk, lehet az 4K HDR....stb
2019. dec. 10. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!