Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Nem tudom feltenni a fülhallga...

Nem tudom feltenni a fülhallgatóra a gumit. (? )

Figyelt kérdés

Szóval van egy Xiaomi mi airdots pro fülhallgatóm (ez a fajta: [link] ) és levettem róla a gyárilag rárakott gumit de most nem tudok másikat rátenni vagy visszatenni azt, amit leszedtem.

Nem tudtok valami tippet, hogy hogy tudnám rátenni a gumit? Már vagy egy órája szenvedek de nem akar sikerülni. (Pedig eddig még egyetlen fülhallgatómnál sem okozott ez gondot)



2019. dec. 11. 18:04
 1/4 A kérdező kommentje:
Végül sikerült megoldani, anyukám rá tudta tenni egész gyorsan. Ezek szerint csak én voltam béna :D
2019. dec. 13. 05:18
 2/4 anonim válasza:
Én sem
2019. dec. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát adnék tippeket, de sajnos nekem sem sikerült felraknom. Próbálkozz be pár ismerősödnél, hátha nekik sikerül, vagy tedd rá egy másik füles gumiját. (Másik Xiaomi fülesről leszedett gumi simán rámegy, azon nagyobb az a lyuk)
2019. dec. 22. 12:04
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Fejben szidni kell nagyon durván. Asszed vicc, de nem.
2019. dec. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!