Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ismertek jó VR szemüveget?...

Ismertek jó VR szemüveget? Ami nem VIVE nem PS VR nem oculus nem nem 400000 forint hanem, fixen pc és megy rajta minden pl BEAT SABER

Figyelt kérdés
Mert eddig bármit találtam az itthon nincs forgalmazva már nem elérhető akkor még is mi elérhető , vagy rendeljem kintről pl samsung odyssey ?

2019. dec. 11. 22:29
 1/2 anonim válasza:
Samsung Odyssey-en nem tudom elmegy-e a Beat Saber, de nem rég tök olcsó volt amazonon. Azon kívül Valve Indexről olvastam jókat de az drága. Ha minnél olcsóbban akarod megúszni akkor Samsung Odyssey-t rendelj külföldről. (feltéve hogy elviszi a Beat Sabert.)
2019. dec. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Bakó Zaránd Benedek válasza:
OCULUS QUEST mindenképp ha nincs megfelelő PC-d
2020. febr. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!