Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Az Xbox kontrollerem állandóan...

Az Xbox kontrollerem állandóan leáll mikor játszok. Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Játszottam az Alice Madness return nevű játékkal, és mindig mikor harcolók, leáll a kontroller. Vagy csak valamikor random módon leáll. Miért csinálja ezt a kontroller?

2019. dec. 16. 07:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Merül le benne az elem.
2019. dec. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha Xbox 360ast használsz az is lehet, hogy nem érintkezik rendesen a fém részhez belül. Ugyanis az az elemtartó meg a rugók csak úgy nagyjából passzolnak az elemekhez. Típustól függően szorulhat vagy lötyöghet benne az elem. Én meg szoktam rázogatni akkor általában a helyére ugrik.
2019. dec. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Sajnos mindent próbáltam, nem vált be. Valami mást tudtok mondani?
2019. dec. 16. 10:08
 4/9 anonim ***** válasza:

Gondolom x360-as kontroller (mivel azt nem írtad le)

Nem pörög középen folyamatosan az xbox logó?

Kapcsold be és ütögesd meg egy kicsit ha akkor is kikapcsol akkor érintkezési hibája van, fogj egy kis papírdarabot hajtsd össze 1-2x és tedd az elemtartó alá ez elvileg megoldja a dolgot, legalább is nálam jó volt annak idején.


Ha még sem kapcsol ki az ütögetéstől akkor valami más belső gondja lesz.

2019. dec. 17. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
elemekkel vagy akksival használod?
2019. dec. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Ha elemmel akkor lehet csak merül az elem, ha akksival akkor lehet az kezd el romlani.

Nekem ilyen van, ezzel használom: [link]

2019. dec. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Elemekkel használom. Azt elfelejtettem leírni. És 5-ből 4 csík van. Nem hiszem hogy merülőben lenne.
2019. dec. 17. 20:47
 8/9 A kérdező kommentje:
Néha villog is. Azt is kifelejtettem.
2019. dec. 17. 20:48
 9/9 A kérdező kommentje:
Meglett oldva azóta, a papircetlis bevált. Köszönöm!
2020. jan. 2. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!