Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik a legjobb Bluetooth-os...

Melyik a legjobb Bluetooth-os hangszóró?

Figyelt kérdés
Kisebb hangszórót keresek kb. 10.000-30.000Ft közötti árban. Én eddig a JBL-t tartom a legjobbnak ár/érték arány szempontjából. Fontos, hogy ne legyen dobozhangzású, és hogy kiemelkedően jó legyen benne a basszus, mert lényegében csak olyan zenéket hallgatok amihez ez elengedhetetlen, basszus hiányában élvezhetetlenné válna a zene:D Ti milyen márkát ajánlanátok?

2019. dec. 16. 18:15
 1/3 anonim válasza:
100%
Én egy JBL Charge 4-et használok,körülbelül 3 hete vásároltam.Baromi jó az üzemideje,ezalatt a 3 hét alatt mindössze 1x raktam fel tölteni,úgy,hogy szinte mindennap használtam. (ami mellesleg ma reggel történt meg :D) A hangzása is kegyetlen jó.Viszont ez a hangszóró 50.000 forint a Media Markt-ban,azaz meghaladja az árt,amit te kitűztél.Én személy szerint a JBL-t ajánlom a legjobban.Voltak más márkájú hangszóróim is,de egyikkel sem voltam annyira megelégedve,mint a mostani JBL-emmel és a régebbi Flip 4-emmel.Hordozhatóság szempontjából a Flip 4-et és a Flip 5-öt ajánlom (Vagy bármelyik Flip-et,csak az újabbaknak van JBL Connect + funkciójuk is,ami nagyon hasznos tud lenni).Egy Charge is simán belefér bármilyen hátitáskába,de az nehezebb.Sportolni (szerintem) a Flip-ek jobbak,a Flip 5-öt lehet 35.000 forintért kapni :)
2019. dec. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Eddig szerintem a Sony SRS-X11 volt a legjobb: egy kompakt kocka (6 x 6 x 6 cm), 10 watt, 2.1-es hangrendszer, ami a bemutató tesztvideókon szép tisztán szólt, torzítás nélkül, kellő basszussal, átlag 15 ezer Ft, csak sajnos már pár hónapja kifutott típus! :(

Szerintem mindenképp Sony vagy JBL, ezek között nézelődj, ezek a legjobbak! Amiket most így hirtelen találtam, és nagyon jónak tűnnek:

Sony SRS-XB32

JBL Flip 3, 4, vagy 5

2019. dec. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
10-30k árkategóriában mindegyiknek dobozhangja lesz, sajna :/
2019. dec. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!