Megéri megvenni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretnék Karácsonyra egy Logitech G920 kormányt vásárolni Xbox-hoz,hosszú távra.Mivel 2020-ban jön már az új generációs Xbox (Xbox Series X),így szerintem majd arra fogok váltani.Tehát az lenne a kérdésem,hogy a kormányt lehet majd az új generációs Xbox-al is használni? Azaz kompatibilis lesz a kettő? A válaszokat előre is köszönöm!

2019. dec. 16. 18:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

ezt akkor tudjuk meg ha megjelenik az új. Akkor tudjuk meg miket támogat.

Vagy támogatja, vagy nem.

Ha nem támogatja, akkor lehet, hogy a gyártó majd kiad egy frissítést a kormányra, hogy működjön.

De a legvalószínűbb az, hogy támogatni fogja alapból.

2019. dec. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ha szeretnéd,akkor vedd meg a g29 et xboxhoz.


Nekem G27 van és teljesen jól működik,szóval kifog birni egy jó pár évet még.


De ezt te érzed,hogy mennyire kell a kormány stb..

2019. dec. 18. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vigyázz, mert ugyan az MS azt mondta a kontrollerek kompatibilisek lesznek, de ez nem jelent semmit amíg nem jelent meg az új gép. Konzolokon nagyon ritkán szoktak generációk közt működni az eszközök, főleg az extra kiegészítők amiket nem a konzolgyártó csinál.
2019. dec. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat!
2019. dec. 18. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!