Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen árulkodó jelei vannak...

Milyen árulkodó jelei vannak annak, ha elvakult hifi rajongóval van dolgom? Mire kell figyelni, főleg ami csak úgymond parasztvakításnak számít?

Figyelt kérdés
2019. dec. 17. 22:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

"Milyen árulkodó jelei vannak annak, ha elvakult hifi rajongóval van dolgom?"

Misztikus kifejezések használata, zavaros tekintet, ezek nagyon árulkodó jelek például.

2019. dec. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Szirty ***** válasza:
52%

"Mire kell figyelni"


A saját fülednek kell hinni!


Persze attól függ mi a célod.

Ha űberelni akarod őket, akkor drágább cuccokat kell venned mint ők...

2019. dec. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha nyolcadikig elvergődtél hármassal fizikából, akkor csak hallgass a megérzéseidre! Leginkább, amikor ezt súgják: "WTF??"
2019. dec. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nem tudom nektek hogyan jött le ez a kérdés, de nem trollkodásból írtam ki.


Találkoztam már ezen az oldalon olyan kommentekkel, hogy "ez csak a hülye/elvakult hifisek agyában van!"

2019. dec. 18. 17:09
 5/11 Szirty ***** válasza:
51%

"ez csak a hülye/elvakult hifisek agyában van!"


Van olyan ami csak ott van.

Van a technika, ami a fizika törvényei szerint működik. Ez a dolog egzakt része.

De van egy pont ahonnan már szubjektív megítélés kérdése.

Ezen túl is van egy pont, ahonnan már sznobság.


Én az "elvakult" alatt az utolsó fokozatot értettem.

Te a kérdésedben melyiket?


Már a szubjektív rész is ingoványos talaj, mert szubjektív dolgokról (és politikáról meg vallásról sose vitatkozz)! :)

2019. dec. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Amikor beleáll bárkibe, aki a fülével keres elég jól, hogy de a gázmentes tápkábel, meg a fáziskúpok fajtái, miközben a falban 80Ft/m kábel van, ugyanaz a félmilliós erősítőjében, a kenyérkereső vájtfül meg csak a kongó lakószobát fogja hallani a csoda hangfalpáron.
2019. dec. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Szirty ***** válasza:
63%
Jujj!
2019. dec. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#2: Ha űberelni akarod őket akkor inkább JOBB cuccokat vegyél, ne a feltétlenül a drágábbat, bár e kettő jellemző általában összefügg, de nem mindig.
2020. jan. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
2020. jan. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
432Hz-re hangolt zene, földről felemelt tömör arany tápkábel, 96 MHz mintavételi frekvencia, saját atomreaktor az udvarban, 1 méter ólom árnyékolás az 5G ellen, stb.
2021. jan. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!