Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért csinálja ezt a fényképez...

Miért csinálja ezt a fényképezőgépem?

Figyelt kérdés

Csak az ezüst színű Energizer elemmel képes fényképet csinálni. Igazából nem értem, az egyik legdrágább elem. Duracellel például bekapcsolni be tudtam, de ha kattintottam kikapcsolt magától. Sonyval már be sem kapcsol...A márkátlan elemekről nem is beszélve, de így sem bírja sokáig energizerrel, igazából alig bírja valameddig.


Nem oylan régi fényképezőgép.

Fujifilm Finepix A700-as


Valaki meg tudja mondani az okát? Esetleg megoldást?


2010. júl. 20. 14:25
 1/3 anonim ***** válasza:
tölthető akkumlátort kell használni. nekem gagyi akkuk vannak és nem panaszkodom jók. minél nagyobb mAh - ást vegyél. gyorstöltővel.
2010. júl. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A megoldás az hogy veszel Sanyo Eneloop akkumulátorokat töltővel amiket töbszázszor lehet tölteni és avval menni fog. Az elemek belső ellenállása nagy, a fényképezőgépnek jobb a kis ellenállású akku.
2010. júl. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tölthető akkuk kellenek és tényleg az Enelop a legjobb. De már valami noname Tronic vagy hasonló cucc is jó, csak legyen legalább 2000 mAh
2010. júl. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!