Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mennyiért kapok jo minőségű,...

Mennyiért kapok jo minőségű, aksis fényképezőgépet?

Figyelt kérdés
Régi fényképezőgépem tartós elemmel mindig "kibabrált" velem. Az aksist 50e alatt be tudom szerezni? Lehjet hülye kérdés, de nem vagyok szakavatott a témában:S
2010. júl. 20. 15:43
 1/3 anonim ***** válasza:
50 ezerért lehet spec akkus gépet és ceruzaakkus gépet is venni.csak a ceruzaakkushoz nem adnak akkut és töltőt azt külön kell venni.
2010. júl. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
digitális gépembe ceruzaelem méretű egyszerű "no name" akuk vannak. nem bebrrált ki velem. egy beépített akus mp3 játszómból okulva, nem vetem akkus fényképezőt. mert ha lemerül. nem cserélhetem ki az akut. a tölthető elemeket meg kicsetélem és mehet tovább...
2010. júl. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
de van hogy négy elem + ajándék töltő. nekem olyenom volt. (2 is) elöször ahhoz jó kis gyorstöltőt adtak. aztán vettem egy hasonló de nagyobb kapacitásu akut + töltőt , de az normál töltős volt a régi töltővel pár óra és kész. a normál töltő meg majdnem egy nap.
2010. júl. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!