Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Tda2030-hoz és Tda2050-hez...

Tda2030-hoz és Tda2050-hez hol találok kész nyomtatható áramkört?

Figyelt kérdés

Vannak Tda2030 és 2050 végfokjaim és szeretnék késziteni hozzá egy lapot.


Bridge-s áramkörök és szóba jöhetnek.


Olyan áramkört érdekel ami használ még NE5532P ic-et.


Szenvedni sokat nem szeretnék vele remélem tudtok elég jó nyomtatható áramköröket.



#erősítő #tda2050
2019. dec. 25. 01:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Google képkereső --> PCB, layout, board keresőszavak.
2019. dec. 25. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Zzzoli ***** válasza:

Ahogy az előttem szóló írja, keress rá, van sok.

Ha van otthon nyáklapod, vaskloridod vagy hidrogén peroxidod, fotólakkod és UV lámpád, igaz ez sem olyan fontos, napfénnyel is sokat fotóztunk, kinyomtatod és már fotózhatod is.

2019. dec. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Zzzoli ***** válasza:
Kifelejtettem az enyhe nátrium hidroxidot az előhíváshoz :-)
2019. dec. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Legutóbb a lézernyomtatós-vasalós technikával csináltam.

Fényes papírt találtam otthon, ami ugyan elvégezte a dolgát, de később láttam, hogy Kínából is rendelhető hozzávaló papír. Bár kérdés, mennyire gyűrődik össze útközben, vagy kisimítható, ezt már nem tudom.

2019. dec. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Pont azért írtam ki a kérdésekre mert nem találok számomra normálisat és reménykedtem hogy 1 link azért beszalad,de csak google-t tudjátok mondani ti is.Én abban reménykedtem ,hogy valaki csinált egyet esetleg aminagyon bevált stb...
2019. dec. 25. 13:11
 6/7 anonim ***** válasza:

"Szenvedni sokat nem szeretnék vele"

A tudásért néha meg kell szenvedni.

Ha megfogadtad volna a tanácsom (#1) feltűnhetett volna, hogy még készen is rendelhető.

De most már nem lehetséges, elvesztetted a készen rendelési jogosultságot.

2019. dec. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Vettem készen egy lapot és gyári hibás xD, mondjuk mit is vártam xD,nah és oda juttotam hogy vettem egy pcb lapot és keresgélem mi lenne a leg ideálisabb áramkör ,majd fel jövök erre az oldalra mert mindenki segitökész általában,de valahogy most ez se jött össze.Valahogy az Isten se akarja hogy legyen egy müködö lapom.Ám de értékelem ezt a Google keresös dolgot meg tettem és legtöbb helyt nem részletezik valahol csak az áramkör van és sehol hogy mit kell majd rá cinez.
2019. dec. 25. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!