Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A Bluetooth fejhallgatómon,...

Lacika0131 kérdése:

A Bluetooth fejhallgatómon, csak az egyik fül szól mi lehet a hiba?

Figyelt kérdés
Mégegyszer kihangsúlyozom 'FEJHALLGATÓ' tehát nem fülhallgató, nem tudom mi lehet a hiba bekapcsolom, csatlakzook, és csak az egyik oldala szól.

2019. dec. 25. 10:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Jobb lenne más információkat hangsúlyozni.
2019. dec. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
tisztelt Lacika Hama fülhallgató márkája JBL akkor nyilván a fülhallgató hibája lesz ha más márka akkor igen ahogy az első írta érdemes lenne előtte írni néhány fontosabb információt például hogy milyen márka meg hogy azon belül milyen verzió és hogy hol vetted És mikor vetted.
2019. dec. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Gogen HBTM31BL tipusú vezeték nélküli fejhallgató, és 10 napja vettem, de nem volt használva csak most. Tehát valószinüleg sosem volt jó, bedugtam a gépbe megnéztem a balanszolást és teljesen rendben volt minden érték.
2019. dec. 25. 17:30
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez nem csak BT-ről működik, többi üzemmódját próbáltad?
2019. dec. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen
2019. dec. 26. 01:40
 6/7 anonim ***** válasza:

És?

Ne viccelj már, te vársz segítséget és nem vagy képes normálisan kommunikálni?

2019. dec. 26. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Már 1x leirtam hogy bedugtam a gépbe és nem működött.
2019. dec. 26. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!