(Pics Art gold) Ki kell fizetem az előfizetés lemondása előtt küldött összeget?

Figyelt kérdés
Tavaly megvettem a Pics Art goldot, ma kaptam egy értesítést ami így szól : Sikeres vàsàrlàs! Tétel: GOOGLE - P... År: 9690 Ft Piactér: Google, ID: 10018975072. Mivel évente újra ki kell fizetni, vissza vontam az előfizetést és kaptam róla emailt is, hogy ez sikeresen megtörtént. Az lenne a kérdésem, hogy ennek ellenére is ki kell fizetnem az smsben található összeget, vagy nem?

##picsart#fizetés
2019. dec. 25. 17:55
 1/4 anonim ***** válasza:
A kifizetésról szóló smst kaptad, lemondtad, jövőre már nem fogja meghosszabítani az előfizetést.
2019. dec. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

mikor mondtad le? az sms előtt vagy után?

mikor újult meg az előfizetés (melyik nap)? ez után, vagy ez előtt mondtad le?

2019. dec. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Amint megkaptam az smst rögtön azután töröltem az előfizetést. Viszont most néztem az emailjeim és azt írják, hogy 26-án újulna meg.
2019. dec. 25. 19:10
 4/4 Ypszilon1980 ***** válasza:

Én ezt most nem nagyon értem.

Amit ide írtál az arról szól, hogy kifizettél valamit és annak megkaptad a visszaigazolását. Ez automatikusan levonta a számládról, ezen már nincs mit kifizetni, már ki van.

Te írtál nekik, ők jóváhagyták, de ez már csak a következő alkalomra, jövőre szól, akkortól szűnik meg az előfizetés. Általában x idővel előtte kell lemondani valamit, levonás után eléggé futni kell azután, hogy visszakapjad a pénzed.

2019. dec. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!