Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen játékok támogatják...

Milyen játékok támogatják PS4-en az egér+billentyűt?

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy a Fortnite és az új COD MW az ilyen.

2019. dec. 26. 22:41
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
Minek ps ha billentyuzetet akarsz hasznalni?
2019. dec. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azért mert a szar Approx nem tud tápot gyártani 2 szer füstölt el a gépemben 2 db 750w-os Approx táp és hazavágta a 300 ezres gépem és inkább vettem 94-ért ps4 pro-t. De kontrollerrel nem tudok játszani.
2019. dec. 26. 23:11
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Talán nem szar tápot kéne bele venni.
2019. dec. 27. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%
Egy 300ezres gépbe általában olyan alaplap van amiben van túlfeszültség elleni védelem. Egyetértek az előzővel rosszul választottál tápot. PS4 egy kompakt megoldás játékra. Mindenféle programmal és átalakító használatával bármilyen játékhoz tudod használni a billentyűt és egeret, de a konzolokat kifejezetten kontrollere tervezték vagy joystick és társai.
2019. dec. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Final Fantasy XIV

DayZ

Overwatch

War Thunder

Elder Scrolls Online (keyboard only)

Neverwinter (keyboard only)

DC Universe Online (you can only use the keyboard)

Paragon

They Are Billions

Call of Duty: Modern Warfare


meg

[link]


Bocs de az istenért sem találtam egy teljes listát :D

2019. dec. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Utolsó. Nagyon szépen köszönöm.
2019. dec. 31. 22:31
 7/10 anonim ***** válasza:

elején nekem is nehezen ment, 20 év egerészés után. de 3-4 hónap után bele lehet jönni

olyannal játssz ami aim asistes illetve nem kell a kamerát is mozgatnod

pl Detroit

az fps-eket jó ideig hanyagold

illetve ha már a kamera mozgatása ösztönös és tudod melyik gomb hol van, akkor neki lehet állni a célzást gyakorolni

az érzékenységet érdemes állitgatni a jaték opcióiban, általában az alapértelmezett kényelmetlen

2020. jan. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Utolsó. Szereztem egér bill ádaptert szóval azzal is tudok játszani ami alapból nem támogatja őket.
2020. jan. 2. 20:46
 9/10 anonim ***** válasza:
én inkább gyakorlok
2020. jan. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem is vettem volna ps4-et ha nem találok ilyen átalakítót. Kontrollerel nem szerrtek játszani.
2020. jan. 3. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!