Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » FM Transzmitter vásárlás...

FM Transzmitter vásárlás előtt állok, melyik tipus lenne jó választás?

Figyelt kérdés
nemrég vettem egy sencor swm 101 et de az kevés használat után megadta magát, igaz 3000ft volt nem várhatok sokat tőle, a fejegységet semmiféleképpen nem akarom lecserélni mert az egy 2000s évekbeli Pioneer DEH 3700MP és nem hasonlitható össze a mai hasonló árbeli fejegységekkel.

2019. dec. 27. 12:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Mennyi egyáltalán a kereted?
2019. dec. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
maximum 10ezret szánnék rá
2019. dec. 27. 20:12
 3/4 anonim ***** válasza:

Közben ahogy néztem Árukeresőn, a tiédről is azért egész jó tapasztalatok vannak, 4 csillagos minősítés 29 tulajdonosi vélemény alapján, csak épp úgy tűnik, nem valami tartós! :/

10 ezerig amik a legjobbaknak mondhatók:

Sencor SWM 151

Sencor SWM 160

Energy Sistem 1100 (381456)

Közülük is ez utóbbi a legdrágább és legjobb minősítésű!

2019. dec. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
valóban nem volt rossz a sencorom, sokan panaszkodnak alapzajra de nálam nem is volt észrevehető csak sajnos az aux kábel is kontakthibás volt újkorátol kezdve
2019. dec. 28. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!