Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Nemrég kaptam egy bluetooth...

Ric Hard083 kérdése:

Nemrég kaptam egy bluetooth fülhallgatótt, de az egyik oldala halkabban szól mint a másik? Lehet ezzel valamit kezdeni vagy nem?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy a bal oldali fülhallgató hangosabb lehet valamiért, mint a jobb, de nem tudom, hogy miért.

A segít valamit a füles Blitzwolf BW FYE5, a telóm pedig Xiaomi redmi note 7



#fülhallgató #Bluetooth-os
2019. dec. 27. 18:57
 1/6 A kérdező kommentje:
Osztálytársamnak amúgy BW FYE4-e van már vagy egy éve és teljesen jól szól neki semmi hiba nélkül.
2019. dec. 27. 19:05
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Amit elsőre megnéznék, hogy beledugtad-e teljesen a fülest a telóba. Mert ha a tok miatt nem tud teljesen illeszkedni, akkor nem érintkezik megfelelően, és ettől lehet, hogy nem szól vagy csak halkabban az egyik oldala.

Megpróbálnám másik telefonba, hangfalba, laptopba bedugni. Ha ott jó, akkor csak a te telefonodnál van valami gond. Akár az, amit fentebb írtam.

De az is lehet, hibás.

2019. dec. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

#2 te immunis vagy a bluetooth szóra?


Ha felcserélve hallgatod, akkor is ugyanez a helyzet? Mindig ilyen volt? Garanciás?

2019. dec. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen akkor is. Sajnos nem volt rá garancia, de nem biztos, hogy akkor, de nagyjából azóta van ez, hogy kölcsönadtam osztálytársamnak akinek samsungja van
2019. dec. 27. 21:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Pici rácsot megnézném, mennyire lett tele fülzsírral. Tisztítani érdekes dolog, szét kéne szedni, azt meg ritkán lehet olyan szerencsésen, hogy ne romoljon el semmi benne. Még ha szépen melegíted is körbe a ragasztást, beljebb a vékony kis membrán simán deformálódhat a hőtől.
2019. dec. 28. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy valami elállítódott a fülesen belül
2019. dec. 29. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!