Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Tegnap este froccsent kb 1-2...

Tegnap este froccsent kb 1-2 cl boroscola a laptopom billenyuzetere. Zarlat nem keletkezett masnap bekapcsolva is mukodik. Hetfon tudom csak szervizbe vinni, ha addig hasznalom mekkora karosodasnak teszem ki?

Figyelt kérdés
Annyi hibaja lett az incidenst koveto masnapra,hogy a touch pad nem teljesen jo,erzem hogy beragad a cukor miatt,szoval mindenkepp szervizelem,de az meg 2 nap sajnos.

2019. dec. 27. 21:58
 1/6 anonim ***** válasza:

"Touch pad beragad a cukor miatt"


Most mi van?

Mármint az ujjad ragad a cukor miatt?


Mert ha a beragadást nem szó szerint értetted a touch pad-dal kapcsolatban, akkor ott nagy gond van!

2019. dec. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Erintesre reagal mukodik,de ha ranyomok mimtha kattintanek akk neha nem ugrik vissza es ugy marad igy ertem.Egerrel tudom hasznalni nem annyira zavar,a kerdesem az lenne,hogy ha hetfoig mukodtetem igy hogy nem lett zarlatos csak a touch padnak lett kis hibaja,kithetem meg nagyobb karnak?
2019. dec. 28. 08:18
 3/6 Zzzoli ***** válasza:
A touch pad külön van a billenytűtől. A billentyűvel nem lehet mit kezdeni ha belefolyik valami, csak csere, az típustól függően 20-25+munkadíj. A tuch pad ettől kevesebb.
2019. dec. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem ertitek a kerdesem...Tudom h mi a hibaja tudom h mennyibr fog kerulni korulbelul,de a lengyeg hogy csak hetfon tudom szervizbe vinni,a kerdesem meg mindig az hogy addig hasznalhatom e vagy be se merjem kapcsolni??
2019. dec. 28. 10:27
 5/6 A kérdező kommentje:
Lesz-e nagyobb baja,vagy megallt a tochpadnal?
2019. dec. 28. 10:28
 6/6 anonim ***** válasza:

#1 vagyok:


Szerintem nem lesz nagyobb baj, a folyadékok párolognak.


Nézd meg a BIOS-t, hogy ki tudod -e kapcsolni a padot?

2019. dec. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!