Berberus kérdése:

Lehet-e kezdeni vele valamit?

Figyelt kérdés
A kérdésem az lenne, hogy van egy JBL T110BT fülhallgatóm (úgy nagyjából egy éve.), vigyáztam rá, nem dobáltam, nem gyűrtem, vigyáztam rá. És egyik napról a másikra úgy döntött, hogy ő mostantól a jobb oldali hangszóróján halkabban szeretné kiadni a hangot, mint a baloldalin. Lehetséges- e csinálni vele valamit? (A garanciája már nem él, tehát a visszacserélés az nem járható út.)

2019. dec. 28. 09:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Ilyen kis vackokat nem egyszerű megbontani sérülés nélkül, ráadásul ha a dinamikus sugárzójával van valami gond, úgysincs mire kicserélni.

Elektronikája is "mikroszarok", mit csinálsz vele? Semmit.

Ha vezetékhiba lenne, az inkább kontakthibában nyilvánul meg, nem egy stabil halkulásban.

2019. dec. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
első körben ne is állj neki bontani, legtöbb esetben csak elkoszolódik a rács/háló, ami a szennyeződések ellen véd. próbáld meg azt, hogy egy fülpiszkálóval és nagyon kevés mosogatószerrel kipucolod, ez feloldja a lerakódott piszkot és zsírt, viszont ha nem segít, vedd ki belőle a hálót és dobd ki, mindkét oldalából. Pioneer fülesemmel jártam így, kb. 1 év után, kivettem belőle a hálókat, azóta több éve használom problémamentesen. Viszont így kicsit oda kell figyelni, hogy hol tárolod, mivel könnyebben belekerülhetnek kisebb tárgyak, pl. szöszök a zsebből, amik szintén eltömíthetik a fülhallgatót, vagy akár kavicsok, amik esetleg kárt is okozhatnak.
2019. dec. 31. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!