Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A Minimax miért lett 24 órás?

A Minimax miért lett 24 órás?

Figyelt kérdés
Régen nézem a C8-at, de az már megszünt. A szüleimnél van mindenféle olyan csatorna amit a kutya se néz többek között a Minimax is, 1 óra lehetett régen tudtam hogy az Animax megy utána de az megszünt mert eléggé gyermeteg volt és jött helyette a C8 de az is megszünt. Gondoltam rá nézek mi megy rajta mert nem tudtam hogy megszünt a C8 és meglepődtem hogy a nem is tudom melyik mese rajzfilm ment rajta. Én nem tudom de szerintem a 3-8 éves gyerekek akiket a Minimax megcéloz valószínüleg nem éjfél és egy óra között néznek tévét. A másik me az hogy ez miatt a kis gyerekek fent is maradhatnak mert nem akarnak lefeküdni mert nézni akarják a mesét. Nem tudom de szerintem jobb lenne ha ilyenkor ifjúsági, vagy felnőtteknek szóló tv menne rajta mert a kutya se nézi ezt, ráadásul a Minimaxnak sincs nagyobb bevétele ebből, mint ha lenne alatta C8 vagy valami úgy mint az M2 Petőfi tévén. Úgy legalább lenne nézettség de így nem hinném, a 15+-osok már valószínüleg nem ezt nézik és valószínű hogy a falnőttek sem ezt nézik szerintem más nem nagyon marad fent éjfélig vagy az utánig, a gyerekek pedig már alszanak. Mi a véleményetek véleményeitek? Mi értelme van ennek?

2019. dec. 31. 01:18
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem nem fogják hozzád igazítani a műsorokat, de ha mégis komolyan szeretnél valamit, ide hiába írsz, nekönk nincs befolyásunk erre. Se az összes többi csatornára, amit nem láttál 10-15 éve. Dolgozd fel magadban szép csöndben.
2019. dec. 31. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
2019. dec. 31. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Szirty ***** válasza:
100%
Meg aztán fel is lehet venni az éjszakai műsort, a gyerek megnézi majd nappal...
2019. dec. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szerintem 10 év felett már nem igazán néznek ilyen műsort, felvenni meg mi ételme. Az nem lenne jobb ha mondjuk 10 óráig menne?
2019. dec. 31. 14:17
 5/7 Szirty ***** válasza:
100%

"felvenni meg mi ételme"


Pl. az amit kifogásolsz: Hogy ne éjszaka nézze (illetve nézhesse).

2019. dec. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 gabesz147 ***** válasza:
Egy éve van 24 órában, elég későn reklamálsz:-). A felvenni lehetőséggel egyetértek.
2020. jan. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ennek így a semminél is kevesebb értelme van, ha a gyerekek baglyok lennének akkor azt mondom ok, ha a felnőttek tizen és huszon évesek néznék ok. De egyik sem így van szerintem aki rá is kapcsol csak azért mert kettő csatorna között van így arra is rá kell kapcsolnia, ebből 0 HUF alatti a csatorna nyeresége is, a kutya sem nézi mint mondtam még napközben sem de éjszaka. Ugyan az volt a C8-nak is a tulajdonosa azt még nézték is volna így még nyereség is lett volna ráadásul még ingyen is volt. Szerintem 2 lehetőség van hogy legalább napi 10 ember rá nézzen vagy ingyenessé tesznek valami AMC csatornát vagy létre hoznak egy újat ami ingyenes, vagy úgy mint eddig a megosztott műsor.
2020. jan. 3. 00:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!