Nintendo Switch konzolomat nem tudom használni tv-n. Azt írja hogy nincs jel. Tapasztalt valaki hasonlót?

Figyelt kérdés
Samsung tv

2019. dec. 31. 12:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A kábelt ellenőrizd.
2019. dec. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Krisipoke ***** válasza:
100%

Nekem volt hasonló, sőt, még mindig van.

Ha előbb dugom be a HDMI kábelt, mint a töltőkábelt a dokkolóba, vagy utólag mondjuk lekapcsolom az áramot az adott elosztóban, és utána valamikor vissza, nem ad képet a TV-n. Ilyenkor ki szoktam húzni a HDMI kábelt a dokkolóból, várok egy pár másodpercet, és visszadugom, ez meg szokta oldani.

Másnál viszont nem hallottam még erről, sőt, egy ismerősöm gépén is próbáltuk ezt, és nem történt semmi ilyesmi, simán ment. Azért próbáld meg te is.

2019. dec. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Sajnos nem segített. Samsung tv-n volt ez neked is?
2020. jan. 2. 19:02
 4/9 Krisipoke ***** válasza:

Nem, ez egy Gaba márkájú TV.


Nem tudom, mi lehet még. Másik kábellel próbáltad? Vagy más eszköz működik ezzel a kábellel? Biztosan jó helyre van kapcsolva a TV? Másik HDMI portba próbáltad már dugni (esetleg másik TV-re)? Illetve amikor beteszed a gépet a dokkolóba, eltűnik róla a kép (mivel hogy próbál a TV-re átváltani), vagy továbbra is látni az eseményeket a kis kijelzőn?

2020. jan. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Próbáltam más tv-n és másik kábellel is. Igen igen eltűnik a kép. CFw van rajta. Nem tudom ez számít-e. Gondolom nem. Egy másik dokkolóval kéne megnézzem. Talán az segít.
2020. jan. 3. 11:54
 6/9 Krisipoke ***** válasza:
Még akár számíthat is, főleg, ha esetleg frissítetted a gépet, mióta rákerült a cfw.
2020. jan. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Mikor dokkolod a konzolt nyomd meg az inputot és válaszd ki a megfelelőt.
2020. jan. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Krispoka

Akkor nem működne handheld módban sem nem? Már arra gondoltam hogy az usb-c bemenet a rossz...

2020. jan. 4. 18:45
 9/9 anonim válasza:
Mi most vettünk egy switchet. Samsung okostévén nem működik. A HDMI bemenet nem érzékeli. Van egy GABA márkájú tv-nk is azon egyből bejött a kép. Pont fordítva mint ahogy előttem írták. Szeretnénk samsung tv-n is használni. Érdekelne engem is hogy hogyan lehetne megoldani.Mi a hiba oka? Más eszközt érzékel a tv-nk HDMI- n keresztül.
2020. márc. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!