Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen Fejhallgatót ajánlanáto...

Pesnya kérdése:

Milyen Fejhallgatót ajánlanátok otthoni zene hallgatásra?

Figyelt kérdés
2020. jan. 6. 00:30
 1/9 A kérdező kommentje:
Valami olyat keresek aminek jó hangzása van.
2020. jan. 6. 00:35
 2/9 anonim válasza:
Árkategória?
2020. jan. 6. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Max:35-40ezer Ft
2020. jan. 6. 01:01
 4/9 anonim válasza:

Ez egy iszonyat jó füles.


[link]

2020. jan. 6. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Legalább otthon füles nélkül hallgasd, sokkal egészségesebb.
2020. jan. 6. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Morzsi007 ***** válasza:
Milyen stílushoz keresel fülest? Én a Sennheiser HD58x-et (nyitott) ajánlanám, igaz kicsit drágább, de nagyon sok fajta zenét lehet hallgatni hosszabb ideig.Vagy Audio Technica M50X (zárt). A belinkelt Grado szerintem nagyon magasba húz, kevés mélye van, ez bizonyos zenékhez kevés lehet, de ez csak az én véleményem. Meg kell hallgatni vásárlás előtt, mindenkinek más az ízlése. Érdemes megnézni a használt piacot is, mert sokszor az új ár feléért kínálnak fejhallgatót, ami majdhogynem újak. Pl AVX, Hardverapro.
2020. jan. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Én amúgy ezt használom: [link]


De a grado-rol sok jót hallottam azért is linkeltem. Vagy esetleg nézz szét még akg téren, ő is egy elég jó gyártó.

2020. jan. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Morzsi007 ***** válasza:
Most egy HD58x-et használok, előtte volt Audio Technica AD700x meg egy AD900X-em. Mindhárom nyitott füles. Az AT fülesek nagyon kényelmesek voltak szépen szólt a közép-magas tartomány az AD900X-en, de a mélyek kevesek voltak egy kicsit bizonyos zenéknél. A Sennheiser szorosabb, de nem zavaró, viszont mélyben nincs hiány, számomra tökéletes hang az árához képest, ha azt nézem, hogy az AD900X 100000 Ft. Tesztek is ezt mutatják és telefonnal is meghajtható, de szebben szól egy DAC+erősítővel. Rengeteg márka van, nehéz olyat találni, ami nem okoz csalódást. Úgy gondolom túl vannak árazva ezek a fülesek, ezért is említettem a használt piacot.
2020. jan. 7. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
De hogyha mondnuk a kérdező nem gondolja ennyire komolyan, egy 20 ezer forintos akg k240 is teljesen jó. Jól szólnak ezek.
2020. jan. 7. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!