Acer Aspire E5-575G-35U2 laptop tudja kezelni az 5.1-es hangot? Azt hol tudom megnézni?

Figyelt kérdés
2020. jan. 9. 15:40
 1/6 Zzzoli ***** válasza:
100%
Hogyne tudná "kezelni" azaz dekódolni. Viszont "kivenni" belőle csak a HDMI kimenetén tudod.
2020. jan. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

De akkor csak sztereóra butítva tudja dekódolni, a saját hangszóróira.

Vagy továbbítja HDMI-re, dekódolás nélkül, a digitális adatfolyamot.

Csak itt is lesz egy kis gond, mert ha TV-re kötöd az sztereóra butít, AV-erősítő tudja például rendesen feldolgozni.

2020. jan. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! HDMI-vel erősítőre kötöttem, de egyszerűen nem tudom, hogy kell átállítani a laptopot, hogy ne stereoba tolja a hangot. :( Audio driver beállításainál nem is látom ezt a lehetőséget, csak a stereot. :(
2020. jan. 9. 20:23
 4/6 A kérdező kommentje:
TV-re kötésnél nincs valami módszer arra, hogy ne butítsa 2.0-ra?
2020. jan. 9. 20:24
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A Windowsban be tudod állítani a kimeneti eszközt.

Például, ahogy itt látható:

[link]

Ha a TV-re nyomsz, jobbklikk, Tulajdonságok, akkor kiderül, hogy 2.0 támogatott.

De ez a Dolby licenc jogi korlátja miatt van, a TV-k HDMI-bemenete csak 2.0 lehet állítólag.

2020. jan. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a segítséget!
2020. jan. 9. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!