Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Esett már ki a Bluetooth-os...

Esett már ki a Bluetooth-os fülhallgató a füledből tömegközlekedésen, vagy az utcán?

Figyelt kérdés
Gondolkodtam, hogy veszek egy Bluetooth-os fülhallgatót, csak nagyon félek, hogy kiesik a fülemből és elhagyom... (a vezetékes fülhallgatókat is állandóan visszakell nyomkodnok egy idő után).
2020. jan. 15. 10:17
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha lenne sem hordanám tömegben, de úgy általában az utcán sem nagyon, csak a 100%, hogy nyugis közterület akkor, de olyan meg hol van hazánkban az erdőn kívül? Mondjuk egy kivétel a tömegre, ha hosszú időn keresztül utazok egy járművön, pl vonat, és nyugis ülőhelyem van, akkor ott azért használnám....


Szóval ami leeshet, az előbb-utóbb le is esik bizony. És a tömeg (akár egy tömött jármű, akár a nagykörút) még esélyesebbé teszi azt az esést, akár azzal, hogy nekem jön bárki, hozzáér, kilöki, akár úgy, hogy én figyelek a szembejövőkre és a nagy koncentráció közben véletlen kiesik, szóval... Ha meg már leesik, tuti, hogy egyből rálép a legközelebbi alak....


A másik és még fontosabb tény, hogy gyakorlatilag süketté tesz, és nem hallom mi történik. Simán elüthetnek, sőt, megtörtént már, hogy szirénázó mentőt nem vett észre vlaaki, mert a fülhallgató a fülében volt, szóval erről ennyit...

2020. jan. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!