Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Az miért van, hogyha be van...

Ismeretlen600 kérdése:

Az miért van, hogyha be van dugva a pc kormányom a számitó gepbe és megnyitom az ETS 2-t akkor betölti a menüig és utána kilép?

Figyelt kérdés
Farming 17-et meg megsem tudom nyitni ha bevan dugva a kormányom ha kihúzkm mind a 2 játék tökéletesen működik. Kormányom neve acme rs racjng wheel

2020. jan. 16. 20:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanilyen kormányom van. Van benne a rezgő funkció. Azt próbáld meg kikapcsolni. Ha máshogy nem megy, a Windows mappából töröld ki az usb vibration nevű mappát(nem biztos, hogy pontosan ez a neve). Nekem így már működik pl. A DiRT 4.
2020. jan. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm miután kitöröltem hibátlanúl megy mind a 2 játékkal! :)
2020. jan. 18. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!