Hogyan kell bekötni a tvt?

Figyelt kérdés
Szóval szeretnék egy tvt az egyik szobába de túl rövid az a fehér kábel, tudjátok. Mit lehet ilyenkor kezdeni?

2020. jan. 19. 16:46
 1/8 Bubuka508 ***** válasza:
100%
Mi az, hogy "az a fehér kábel"?
2020. jan. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem szólj a szolgáltatódnak, mert ha második TV, akkor kell egy másik beltéri is. Ha viszont csak toldani kell akkor, villamossági boltban tudnak kábelt csinálni, meg adnak hozzá összekötö idomot.
2020. jan. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Bubuka508 ***** válasza:
84%
De ha a fehér kábel a kábeltv-é akar lenni, akkor a toldás esetleg gyengítheti a jelet, ami a minőség rovására megy.
2020. jan. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Szirty ***** válasza:
63%

"a toldás esetleg gyengítheti a jelet"


Nem ezen fog múlni! :)

2020. jan. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
16%
Dik itt mindenki villamosmernok
2020. jan. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Bubuka508 ***** válasza:
100%
Én az vagyok, a többiekért nem felelek. De minden toldás legalább 3 dB-t gyengít az antennajelen. A megoldás tényleg az, hogy a szolgáltatóval kell megcsináltatni, nem kísérletezni vele. Akkor ha nem jó, lehet reklamálni.
2020. jan. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
72%

"Szerintem szólj a szolgáltatódnak, mert ha második TV, akkor kell egy másik beltéri is."

1. Laikusok fejéből lehetetlen kiverni, ami egyszer már begyepesedett. Műholdvevőnél, légkondinál értelmezhető a kül- és beltéri egység fogalma, illetve tesz megkülönböztetést.

2. Egyéb esetekben lehet set top box (de nem setup box és más marhaságok), ami onnan kapta a nevét, hogy a régi TV-k tetejére lehetett biggyeszteni, de attól még ma is tolerálható elnevezés.

3. Nem csak boxos szolgáltatások léteznek, ezt is sikerült benézni, tapasztalatlanságból kifolyóan.

2020. jan. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem koax kábelre gondol a kérdező. Ha van már egy készülék, és a másik szobába is szeretnél, akkor a szolgáltató behúz oda még egy koaxot, de ezt gondolom egy kicsit is hozzáértő személy is meg tudja csinálni.

Ha set top box van, akkor kell még egy, ha minden adást szeretnél fogni, ami a másik tv-n van.

Ha nincs másik készülék, akkor hosszabbítás, ahogy írták.

2020. jan. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!