Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek

A kérdés
frontin nevű felhasználó kérdése:

Kábel tv szolgáltato közölte januártól 10 csatorna lesz csak ha nem váltok valami másik tarifába, közben elromlott a tv, vettem egy másik lapos nagyképernyöst.85 csatorna jön be rajta. Szoljak nekik van 75 nem jogos adásom?

jan. 20. 16:15  Privát üzenet  

A válaszok

én fél éve a 30 megáról váltottam 50-re az internetsebességemet.

azóta 200 megát mérek minden nap... szóljak, hogy 150-el több van?

lesz.om elegem van a szolgáltatókból.

az ügyfélszolgálatos dolga beállítani a dolgokat a kezelőfelóleten. Ha nem megy neki, akkor az legyen az ő bajuk.

nézzed le a színt az összes csatornáról ha már adják! :D

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont jan. 20. 16:55 Privát üzenet

Melyik szolgáltató ez?

De a kérdés elég naivnak tűnik. Kárt nem okozol senkinek, utólag sem hajthatják be, nem is tudhatják, hogy nézed-e. Saját hibájuk.

A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont jan. 20. 17:35 Privát üzenet
Gondolom kódolt digitális adás, STB nélkül, a TV-t közvetlenül behangolva. Várd ki a végét, még elérhetőek a magasabb frekvenciájú csatornák így, de majd lelövik öket. Egyszer majd végleg, és nem lehet megúszni STB nélkül.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont jan. 24. 12:00 Privát üzenet

Nincsenek jelenleg törekvések a szabványos DVB-C rendszer kiiktatására. UPC és Digi is egyaránt kínál kártyás modult, amihez nem kell box.

UPC-box csak ahhoz kell (opcionális), ami interaktív szolgáltatás, ezek a boxok ugyanis kifelé is tudnak kommunikálni a szolgáltató irányába. TV-tunerek ilyet nem tudnak.

A Digikábelnek pedig még van több viszonteladója is, akik csak továbbítják ugyanazt.

Lehet hozni olyan példát is, ha jól rémlik, ami csak a szolgáltató boxával használható, de nem ez az általános.

A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont jan. 24. 12:52 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Panasonic Tv tarr szolgaltatónal bejon kb 11 csatorna a kábelről. Másik tv vel (samsung) bedugtam ugyanazt a kábelt es tobb 100 csatorna bejott. Mi baja a panasonic tvnek?
Mindíg tv adások gyakran tűnnek el? Kb 1-2 hét alatt, volt, hogy pár napig nem is volt nézhető adás. Aztán azóta vagy van 1-2 csatorna, de 1-2 csatorna nincs, vagy az előző 2...
4 csatornás stereo erősítőhöz van most 2 hangfal kötve. A másik kettő csatornára köthetek csak mélyet? 1-1 olyan hangfalat amibe csak mély hangszóró van.
Ha a HDMI kábel egyik végét a a beltéribe a másik végét a számítógépbe dugom, akkor fel fogok tudni venni egy TV műsort?
Ha az új 4K-s tévémen IPTV adást nézek, a csatorna jel helyén és a fekete sávok határánál is vékony, fehér, vibráló csíkok jelennek meg, amik kb.10 perc után eltűnnek, ha másik...
A szobában lévő TV-n a Film+ (csak ez a) csatorna, nagyon kemény "hangyafoci" zajlik. Ez már hetek óta, és nem tudom mi lehet a baja, a házban lévő másik tv-nek semmi hasonló problémája sincs?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Szórakoztató készülékek rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!