Szerintetek a Rossmann-ban érdemes előhívatni a fotókat? Jó minőségűek? Kinek mi a tapasztalata?

Figyelt kérdés
2010. júl. 22. 12:41
 1/4 anonim válasza:
Én mindig ott hivatok elő, amit az albumba teszek. Amit ki a falra azt is ott szoktam csak nem az akciós előhívást választom, hanem a prémium képeket. Mondjuk nekünk mostanában sok kép van a kislányunkról és egyszerre min. 200 db-ot szoktam előhivatni. Kb. 3-4 havonta.
2010. júl. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Automatából gondolod? Azokban mini foto nyomtatók vannak. Nem rossz, de ha azt akarod, hogy örök élet legyen, vidd olyan helyre ahol normális nyomdával készítik.
2010. júl. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

12:50-es vagyok

Én nem autómatából szoktam, hanem net-en küldöm el a megrendelést.

Szerintem amit az autómata csinál az nem szép, homályos lesz.

2010. júl. 23. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Rossmannban vannak automaták? Én csak a lboros kidolgozást ismerem. Szerintem egy Kodak-labor hívja az összes olcsó (Rossmann, DM) kidolgozást, max. nem egy első, hanem egy másod osztályú papírra. De ezek gondolkodnak: ha sokan adják be a kidolgozást, több a hasznuk. Nekem mindig szépek voltak a képek, és még most is, évtizedekkel később is élvezhetők. Az utóbbi időben viszont már nem filmre fotózok.
2010. júl. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!