Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Régen láttam amikor valamilyen...

Régen láttam amikor valamilyen beállításban feljebb lehet venni a basszust amit le ad a füles ezt hol tudom megcsinálni?

Figyelt kérdés
Gépen valamilyen hangbeállításban volt hogy pl 18 ról 21 re lett véve a basszus és ténylegesen jobban adta ki,fülesemmel akarnám ezt megtenni de már elfelejtettem hogyan kell ebbe belelépni

2020. jan. 26. 00:22
 1/6 anonim ***** válasza:
A számítógépes és a telefonos lejátszókban is van hangszínszabályozó.Azzal lehet állítgatni a mélyeket(is).
2020. jan. 26. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"Gépen valamilyen hangbeállításban volt"

Milyen gép?

2020. jan. 26. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
win 10 asztali
2020. jan. 26. 10:34
 4/6 xKakashix ***** válasza:
Chrome-hoz van pl Eq add-on amit én is használok ha az neked elég: [link]
2020. jan. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

milyen hangkártyát használsz? általában ott vannak olyan extra beállítások, mint pl. equalizer, szerintem ilyenkor nem lehet az alap windows-os equalizert használni.

Esetleg használhatsz egy 3rd party equalizert, pl. Equalizer APO, PC Equalizer, stb...

2020. jan. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi a francot akarsz meg felnyomni azon a basszuson? Lassan nem is fogod hallani a zenét...csak széttorzult bugást...hogy miért jó ez...sosem fogom megérteni
2020. jan. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!