Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Airsoft fegyvert szeretnék...

Airsoft fegyvert szeretnék venni. Valaki rendelt már erről az oldalról? És kompatibilisak ezek az alkatrészek egymáshoz?

Figyelt kérdés

Fegyver: CM.518 [CYMA] ( [link]

BB: 0,25G PRECISION 6MM AIRSOFT BB - 4000RD [KILO9]

Akku: NIMH 1600MAH 8,4V - MINI SF TYPE

+ egy töltő

Sight: HOLO WEAPON SIGHT MOD.1

+Magazine: 150RD MID-CAP POLYMER MAGAZINE FOR AR-15/M4 - BLACK [BATTLEAXE]



2020. jan. 26. 15:02
 1/4 anonim ***** válasza:

"error 404"

Egyébként az oldal nevéből ez valami gagyi kínai cucc kész. Kínait hanyagold.

2020. jan. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

[link]

Ez a link, csak a ")" et véletlen odaírtam, bocsi.

Sokan azt mondják hogy jó oldal, de ah nem tudom, leeht valami szart elküldenek

2020. jan. 26. 15:16
 3/4 anonim ***** válasza:
2020. jan. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én februárban rendeltem tőlük, 1 héten belül kiszállították és semmi baja nem volt a fegyvernek. A szállítás olcsó, csupán egy 1000-es + a fegyver árában benne van egy vizsgálat előtte, amit itthon 4-5000 Forinttért csinálnak meg neked. Nekünk tapasztalt játékosok ajánlották a taiwangun-t valamint a gunfire.pl-t. Ezeken a helyeken szinte mindent megtalálsz olcsón, gyakori akciókkal. Csak ajánlani tudom.
2020. márc. 23. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!