Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ezek a hangfalak jók riddim,...

Ezek a hangfalak jók riddim, dubstep házi bulikra?

Figyelt kérdés

Főleg a basszus és az éles hangok átadása lenne megfelelő és elég hangosnak kell lennie. A basszusnál érezhető legyen az "ütés".


Főleg passzív hangfalakban gondolkozok.

Eddig ezeket néztem ki: Skytec SL8, Skytec SL10, Logitech Z606, Malone PA


1 kisebb szobáról van szó. A Skytec-ből 4 darab lenne mind kettő esetében, a Logitechből ugye 1 szett, a Malone PA-ból pedig 2. Nyilván úgy értem ,hogy 1 márkából lenne az adott mennyiség nem az összesből egyszerre.


Ezek megfelelnek a célra? Elég hangosak lesznek az alábbi esetekben? Ha valaki ért hozzá annak megköszönöm a tanácsadását!


A válaszokat előre is köszönöm!



#dubstep #hangfal stb.
2020. febr. 5. 09:05
 1/4 A kérdező kommentje:
+a Malone PA-ból is 4 lenne
2020. febr. 5. 09:09
 2/4 Zzzoli ***** válasza:

A Logitech az felejtős, mert az PC speaker szett. A többi meg az audió technika legalja, de még mindig alkalmasabb házibulira mint a Logitech.

Ezekben a hangdobozokban egy párszáz Ft-os piezó szolgáltatja az "éleset", jól tud ordítani, szépen nem szól, de az nem is kritérium ezesetben, a mély pedig egy szintén olcsó, alsó kategóriás, nagyon vékony lemezkosaras hangszóró, kicsi lengőkörrel. Ha a saját erősítőjével hajtod nem lesz baj, mert az sem tudja csak a ráírt teljesítmény negyedét, meg ezek a hangfalak jóval kevesebb teljesítményt viselnek el mint amit rájuk írtak.

2020. febr. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szerintem ezeket kerüld el, 1 év alatt biztos hogy elromlik valamelyik.

Jobban járnál ha használtan vennél jobb minőségű hangfalból 2 db-ot. Ha pedig sok mély kell 30cm-es(12"-os) hangszórótól ne legyen kissebb

Remélem segítettem :)

2020. febr. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Tudom használtan ilyen régi hangfalakat jobb venni csak macerás. Esetleg konkrét aktív hangfalat tudtok mondani 50000-ért?
2020. febr. 9. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!