Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Megoldás? (Videoton RM-5632 S...

Megoldás? (Videoton RM-5632 S magnó)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy olyan kérdésem hogy egy ilyen típusú magnót ( [link] ) hogyan tudnám megoldani úgy hogy utcán lehessen hallgatni.Azt tudom hogy lehet bele venni ilyen góliát elemeket de az nagyon drága és hamar lemerül .Vagy meddig bírják ezek az elemek?(8 darab elem kell bele) valahogy meg lehet ne oldani akkumulátorosra?vagy valaki megoldást mondjon már köüszönöm


2010. júl. 23. 09:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Létezik góliát elem méretű aksi. Megveszed töltővel együtt. Lehet, hogy drágának fog tűnni, de csak egyszer kell megvenni, nem úgy, mint az elemeket, amiket akár 2-3 naponta.

Nézz körül itt:

[link]

2010. júl. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
kicsit változtatok a kérdésen.valaki meg tudja mondani hogy ehhez a rádióhoz milyen átalakító kell hogy külső dolgot tudjak rá kötni?gondolok itt mp3-ra,telefon,ipod ilyenek.köszi
2010. júl. 25. 18:31
 3/6 anonim ***** válasza:
12 voltos akku kellene hozzá./8 x 1.5 ugye/Ha találsz valami hordozható méretűt azt be lehet kötni az elemek helyére.
2010. júl. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem is van egy ilyenem......:)

A hangerőszabályzóra kötöttem rá az egyik DIN csatlakozóját,így van egy "line in" rajta.MP3 lejátszóhoz csináltam kábelt/3,5 jack-DIN átalakító/

Hát egy kis barkácshajlam és egy forrasztópáka kell hozzá.

2010. júl. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Jovanny ***** válasza:
Hú,ilyen nekünk is volt vagy 20 éve. :) Nem hinném, hogy lenne rajta aux, hogy rá tudj kötni akármit is, egy dolog jut eszembe csak, vannak olyan kazetták, amikre rá lehet dugni 3,5-ös jack dugót, azaz mp3 lejátszót páldául, de a minősége kritikán aluli lesz. Ilyen: [link]
2010. júl. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm a válaszokat! Meg próbálok valamit :)
2010. júl. 26. 08:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!