Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Házilag hogyan lehet elkészíte...

Házilag hogyan lehet elkészíteni egy ilyen lézert?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=7baI2Nyi5rI


Gondolom komoly szaktudást igényel de azt nem gondolom hogy lehetetlen lenne egy ugyan ilyet elkészíteni. Nem várom el egyébként senkitől hogy írja le nekem A-tól Z-ig az elkészítését. Egy megközelítő irománnyal is megfogok elégedni.


2020. febr. 7. 12:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%

Nem fogsz megelégedni, mert nem fogsz ilyet kapni.

Senki nem fog azért órákat beleölni feleslegesen, mert te most épp unatkozol. Ha az elkészítése komolyan érdekelne, akkor megkeresnéd a neten, utánaolvasnál. Helyetted nem fog senki guglizni, fordítani, leírásokat irogatni.

Tessék belefektetni azt a pár órát, napot! Ha nincs ennyi időd, akkor nem is érdekelt igazán a dolog, mert az embernek arra van ideje, amire akarja hogy legyen.

2020. febr. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ha ki tudnám ezt guglizni akkor nem írtam volna ki ide a kérdést te észlény. Meg egyébként a kérdésembe direkt ki emeltem hogy nem kell A-tól Z-ig leírás az elkészítéséről. Megközelítőleg pedig aki otthon van ebben tud írni némi információt mert szerintem nem egy földöntúli technológiáról kérdezősködök. Szóval ne írogassál már butaságokat meg senki más aki nem tud normálisan a kérdésemre válaszolni.
2020. febr. 7. 13:06
 3/12 anonim ***** válasza:

Ez nem valós,de legalább is csak egy hibbant tartaná oda a kezét ilyen helyre.

De ha mégis ilyet akarnál építeni akkor a DVD lézer fejekből........YouTube


https://www.youtube.com/results?search_query=DVD+laser

2020. febr. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem tudod elkészíteni házilag, és a törvények sem engedik meg.
2020. febr. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mindenkinek jobb ha nem tudsz ilyet csinalni
2020. febr. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 zol56 ***** válasza:

Azért ez nem egy kis házibarkács.

Valahol olvastam hogy egy srác rendelt az aliról egy tetoválás eltávolító lézert kínából. Ugyan megkapta de sokkal erősebb volt mint kellett volna. Utána kisérletezett vele mit tud. Csinált is videót róla. Igazából Nekedca lézer dióda erőssége számít. Nézz körül az alin és nézd meg melyik a legerősebb. Mondjuk nem olcsók. Szerintem elektronikát is találsz hozzá.

Aztán nehogy egy minihalálcsillagot hozzál össze. :-)

2020. febr. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Szirty ***** válasza:
48%

Bluray író lézerével szoktak ilyeneket játszani millió videó van erről a neten.


De a nagyobb teljesítményű lézer (>5 mW) olyan mint a medve: NEM játék!

És nem épp azért, mert jajj megsüt, meggyújtja a papírt, hanem mert ha valakinek a szemébe villan az örök vakfoltot éget a retinájába amivel élete végéig együtt kell élnie.


Szerintem a "hú de jól néz ki, ilyen nekem is kell" dolgon próbáld túltenni magad és viselkedj felelősséggel.

2020. febr. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ennél sokkal veszélytelenebb elektronikai és nem elektronikai, barkács és nem barkács tevékenységekkel töltheted az életed. Akkor meg, minek ez?

Te is irányíthatod véletlenül rossz helyre, később is bárkinek a kezébe kerülhet, lehet gyerek vagy felnőtt, amiből beláthatatlan balesetek származhatnak.

Baromság.

2020. febr. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Jó! Mindenki nyugodjon meg! Nem tervezek ilyen lézert barkácsolni. A kérdésem egyszerű kiváncsiságból ered. Köszönöm egyébként hogy ennyi iromány érkezett arról hogy mennyire veszélyes egy ilyen lézer de hupsz én is tisztában vagyok vele :O Ugye milyen meglepő ? :O
2020. febr. 7. 22:22
 10/12 Szirty ***** válasza:

"de hupsz én is tisztában vagyok vele"


Helyes. Rólad azonban csak annyi információval rendelkeznek a válaszolók amennyit velük megosztottál a kérdésben.


":O Ugye milyen meglepő ?"


Itt?

Igen!

2020. febr. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!