Miért nem jó az internet Ps4-en? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy Ps4-en mostanában elkezdtem tapasztalni, hogy az internet ingadozik (most itt arra gondolok, hogy ha letesztelem az internet sebességét, egyszer azt dobja ki, hogy 60-70 Mb/s valamikor pedig, hogy 1-2 Mb/s) mindezzel semmi gond nem lenne, csak ez kihat a játékok online részére (érdekes, hogy a letöltéseknél nem tapasztalható a probléma) a játék név szerint (nem tudom befolyásol e valamit) a Star Wars Battlefront 2, ezt kb 1 hete csinálja mivel előtte minden jó volt. Már próbáltam a DNS-t változtatgatni... Eredményteleül persze. Valakinek esetleg valami tipp? Hogy most az internetem szarakszik? (máshol nem érzékelem, gondolok itt youtubra, letöltésekre stb..) vagy csak szimplán az EA szerverek ennyire szarok? Vagy a PS-nek van valami baja talán?

A válaszokat előre is köszönöm!



2020. febr. 9. 16:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Kábelt használsz? Ha nem, válts arra, mert a wifi a természeténél fogva instabil.
2020. febr. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én is a kábelt javaslom. Állandóan szórakozott mint a mesében - hol volt, hol nem volt net.

Rádugtam kábellel a routerre azóta semmi probléma vele.

Valami becsípődés lehet a ps4-nél ez a jelenség ezek szerint.

2020. febr. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ohhh igen, wifit használok nem lant, köszönöm a válaszokat, meg is próbálom.
2020. febr. 9. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!