Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mennyi a havi upc számlád...

Mennyi a havi upc számlád telefon, internet es tv elofizetes?

Figyelt kérdés
En havi 12 ezret fizetek. 22 eve vagyok náluk, nem hűségisosek vagyunk mar. Kolléganőm 6 ezret fizet.
2020. febr. 12. 21:53
 1/9 A kérdező kommentje:
DIGI-re akarok váltani de nem értem hogy lehet ekkora eltérés... Kolleganomek is telefon, internet es tv elofizetessel rendelkeznek. Voltunk az ugyfelszolgalaton es ajánlottak egy 10 ezres csomagot. Közben itt a Digi mar a házban. At fogunk ra állni. Remélem jó lesz.
2020. febr. 12. 21:56
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

4500

150-es net, premium tv, alap telefon


nem m1 milyen területen laksz

2020. febr. 13. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi. Budapest 14 kerületben.
2020. febr. 13. 08:34
 4/9 anonim ***** válasza:
A DIGI messzeföldön a legolcsóbb már régóta. A családban régen, és most is csak mi vagyunk DIGI-nél, és sokkal kevesebbet (felét, vagy harmadát) fizetünk, mint ők. Ráadásul most már ingyen lehet kérni DIGI mobilt, (ingyen) korlátlan mobilnettel és kedvező percdíjakkal.
2020. febr. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat, megerositettel hogy váltani akarok. 😊
2020. febr. 13. 09:52
 6/9 Szervizmérnök úr ***** válasza:
100%

Ez a UPC.

Régi, hűséges előfizetőket magas számlákkal szívatják, de lebuktak, mert a fórumokon láttam, hogy újoncok sokkal kevesebbet fizetnek.

Egy ponton betelt a pohár, visszavittem nekik a set top boxot és felmondtam. Már vagy 15 éve, pontosan nem emlékszem.

Elvileg megtehettem volna, hogy bizonyos idő után újoncként jelentkezem, de közben rájöttem, hogy nem érdemes.

Így lehet elveszíteni egy előfizetőt. Nem mintha őket ez zavarná természetesen.

2020. febr. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 6320Ft-ot fizetek havonta. Ez 240-es net, családi TV csomag, és telefon. Egy üzletkötőnél kötöttem. Sajnos nálam a DIGI nem elérhető, mert itt Várpalotán csak az emeletesekbe húzták be a kábelt, családi házakhoz nem. Volt "tányéros" TV-m tőlük, de ott az eső első jelére elment az adás.
2020. febr. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát nem semmi. Köszönöm a válaszokat. 22 éve vagyunk a UPC-nél és kétszer annyit fizetünk, mint egy új előfizető. Na ez a nem semmi üzletpolitika.. Megyünk a DIGI-hez. Köszi még egyszer mindenkinek!
2020. febr. 14. 09:16
 9/9 anonim ***** válasza:

Mocsok egy banda. Én már tizen-sok évvel ezelőtt is 10 vagy 12 ezret fizettem. Bementem az ügyfélszolgálatra (régi ügyfélként), hogy tudnak-e olcsóbb csomagot ajánlani. Természetesen nem. Akkor jött be a DIGI, kb. fele annyiért, rögtön velük szerződtem. Beballagtam a UPC-hez lemondani, érdekes módon rögtön akartak olcsóbb csomagot kínálni. Mondtam, hogy köszönöm, most már nem.. Azt csak gondoltam, hogy kapják be..

Voltak még cifra dolgaik, de azt inkább már le sem írom.

2020. febr. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!