Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan lehet visszaállítani?

Hogyan lehet visszaállítani?

Figyelt kérdés

A számítógépen az scs fájlokhoz más alkalmazást állítottam be, mert elfelejtettem kiszedni a pipát, hogy ne minden fájltípust winrar -al nyisson meg.

Most hogyan állíthatnám vissza az eredeti windows - os megnyitóra?



2020. febr. 13. 17:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Jobb egérgombbal kattints arra a fájlra ami olyan fájltípusú, majd társítás - Másik alkalmazás választása. Ott kiválasztod azt az alkalmazást ami eredetileg megnyitotta, majd mielőtt rámennél az "OK" gombra. Pipált ki, hogy mindig az adott alkalmazással nyissa meg a fájltípust.
2020. febr. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Próbáltam, de nincs ott az a megnyitó.

Olyan volt az eredeti, hogy rákttintottam a fájlra és tömörített mappába megnyitotta.



Itt a kép, ilyen volt, mielőtt nem állítottam át:


[link]

2020. febr. 13. 20:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez a behajtott lap ikon azt jelzi, hogy "ismeretlen fájltípus", azaz nincs mi megnyissa. Winrar beállításain belül nézd meg, kitudod-e venni a pipát a fájltípus mellől. Ha nem, akkor töröld le a winrart, indítsd újra a gépet, nézd meg úgy, mi történik azzal a fájltípussal. Ha visszaállt, akkor újratelepítheted a winrart és figyeled nehogy megint minden fájltípusra beállítsd.
2020. febr. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sikerült, letöröltem a winrart és visszaált. :)


Csak az a baj hogy ha vissza telepítem, akkor ugyan úgy magától társítja.

Ezt nem lehet valahogy megoldani?

2020. febr. 14. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!